Efalincia
Posty: 241 (po ~110 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Efalincia
  9 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Witam. Pisze bo mam do Was proźbę. Piszę właśnie pracę maturalną i utknełam w jednym punkcie. A mianowicie na wstępie. Nie mam wogóle pomysłu jak zaczać. Lektury już mam opracowane tylko wstępu nie mam.
Mój temat to ''Żyć życiem innym niż wiekszość.Twoje rozważania o bohaterach literackich idących własnymi ścieżkami"'
Macie może jakiś pomysł? Czekam i z góry dziękuje

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  9 kwietnia 2011
Efalincia
Efalincia: Piszę właśnie pracę maturalną

Efalincia
Efalincia: i utknełam w jednym punkcie. A mianowicie na wstępie. Nie mam wogóle pomysłu jak zaczać.

:rotfl:

Efalincia
Efalincia: Macie może jakiś pomysł?

W momencie przyjścia na świat rozpoczyna się nasze życie , od tej chwili jesteśmy skazani na pobyt na Ziemi. W świecie zła i przemocy musimy odnaleźć drogę , która doprowadzi nas do dobra i pozwoli nam godnie przeżyć swoje życie. Niestety nie wiemy jednak , która z wielu ścieżek prowadzi do niego. Często zdarza się tak , że wybieramy złą i zawracamy w naszej wędrówce, bądź też idziemy w dobrym kierunku , lecz nie takim samym jak reszta społeczeństwa , w której żyjemy. Z wielu dróg musimy zdecydować się na jedną i to od niej będzie zależało kim będziemy w przyszłość. Oczywiście podczas naszej podróży napotykamy na ogromną liczbę niespodzianek. Niektóre z nich mogą być korzystne i sprzyjające, lecz większość to pułapki, które musimy omijać lub trudności , które musimy pokonywać.

Zaciągnięte z sciagi.pl
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.