TataStiflera
Posty: 352 (po ~73 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
TataStiflera
  30 marca 2011 (pierwszy post)

Witam. Przygotowuje prezentacje maturalną w temacie "Czarne charaktery w tekstach kultury" Wybrałem 2 filmy: Pitbull (postać Kmieciaka), The Dark Knight (Joker) i jedną książkę: Ojciec Chrzestny (Don Corleone). Poszukuje jakichkolwiek opracowań i dobrych recenzji zarówno do książki jak i do filmów. Proszę o pomoc, a nie pisanie, że takich tematów jest pełno i trzeba było myśleć wcześniej.

Lckowy
Posty: 1968 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
Lckowy
  30 marca 2011
TataStiflera
TataStiflera: Poszukuje jakichkolwiek opracowań i dobrych recenzji zarówno do książki jak i do filmów. Proszę o pomoc, a nie pisanie, że takich tematów jest pełno i trzeba było myśleć wcześniej.

A co innego można napisać? Wybrałes można powiedzieć klasyki.
Dostać to bardzo łatwo, a zreszta jak wybrałeś taką literature podmiotu (tak to się zwie teraz :woot: ?) to chyba wiedziałeś, że MUSISZ te utwory znać dość dobrze.
TataStiflera
Posty: 352 (po ~73 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
TataStiflera
  30 marca 2011

Znam dobrze literaturę podmiotu, ale nie mogę znaleźć literatury przedmiotu. W przypadku filmów wystarczą recenzję, ale w przypadku książki przydałoby mi się jakieś opracowanie :|

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  30 marca 2011
http://pl.shvoong.com/books/477229-ojciec-chrzestny/
http://www.ofilmie.pl/recenzje/the_dark_knight_solo.html

Jak byk, aby wpisac, życzę szczęścia przy prezentowaniu tego, przyda się
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
margotka
margotka
  31 marca 2011

Teoplitz - odnośnie filmu... 4 tomy
lub inne opracowania o filmach... jest tego sporo w bibliotece...nie pamietam już tytułów..

tylko pamiętaj, że "film czarny" to nie filmy z czarnym charakterem;)

w empiku można znaleźć opracowania o konkretnych filmach

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.