QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  28 lutego 2011 (pierwszy post)

Może mi ktoś to przetłumaczyć na angielski ?

Holmes był genialnym detektywem wykorzystującym do rozwiązywania zagadek kryminalnych metody dedukcji. Swoje śledztwa opierał na umiejętności obserwacji i znajomości psychologii, chemii, geologii, balistyki, matematyki. Był również utalentowanym skrzypkiem i bokserem. W opowiadaniach doktor Watson wyraźnie napisał o jego uzależnieniu od tytoniu i kokainy.

Holmes już w czasie studiów doskonalił swoją metodę dedukcyjną, prowadząc niekiedy dochodzenia w sprawach kryminalnych. Potem zamieszkał razem z doktorem Watsonem, który stał się jego kronikarzem i najlepszym przyjacielem. Obaj panowie rozwiązali dziesiątki zwykle bardzo zawiłych i tajemniczych zagadek kryminalnych, nierzadko związanych z wysoko postawionymi osobami całej Europy. W szczytowym okresie kariery Holmesa obaj panowie mieszkali przy ulicy Baker Street 221b, a ich gospodynią była pani Hudson. Później, w wyniku jednej ze spraw Holmesa, Watson ożenił się, założył praktykę lekarską i wyprowadził się ze wspólnego lokum.

Sherlock Holmes miał starszego brata o imieniu Mycroft, który posiadał większe zdolności, lecz nie korzystał z nich tak często, jak detektyw.

byłabym wdzieczna

NoChange
NoChange
  28 lutego 2011

Przetłumacz sama;
ktoś najwyżej sprawdzi Ci błędy.

AtomPrezes
AtomPrezes
  1 marca 2011

Proponuje takie coś jak mtranslator, wpisujesz i masz... oczywiście tam w niektórych miejscach jest łamany angielski ale... jak ktoś zna chociaż trochę to raz dwa i poprawi tak jak ma być ;)

xc666hc
xc666hc
  1 marca 2011
http://translate.google.pl/# najlepszy tłumacz od wujka google...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.