Kamilcia045
Kamilcia045
  14 lutego 2011 (pierwszy post)

Hej mam prośbe. Mam problem z angielskim he tzn nie lubie tego przedmiotu iz mam z nim zwiazek dopiero trzeci rok;D Praktycznie w ogóle nie chodze na te lekcje.. czy mógłby ktos mi pomóc napsiac o to te dwa zadanka ? :) to ostatnia klasa maturka w maju musze wyjsc z tego angielskiego ;)

1. mecz pilki siatkowej.
w e-mailu napisz z jakiej okazji zorganizowano mecz, kto wzial w nim udzial, jak zareagowaly na wynik, kiedy odbedzie sie nastepny mecz

2.napisz pocztowke
chcesz zorganizowac dyskoteke dla uczestnikow miedzynarodowego konkursu jezykowego. napisz zaproszenie w ktorym napiszesz co zorganizujesz i kiedy
- cena biletu
poprosisz o potwierdzenie przyjscia
zaznaczysz jak z toba mozna sie sko

xc666hc
xc666hc
  16 lutego 2011

1.
Hi
Our school had a match volleyball the occasion a birthday party headmaster.
In this match played students from our school with a bunch of the pedagogical.
We was winner in this match.
When We won our friends were very shocked. we received congratulations and awards from headmaster.
the next match we play on Valentine's Day.

2.
INVITATION

next Saturday will be a disco for the participants of the international competition or language.
Tickets are free
if you come to confirm their presence
Please contact phone 666-666-666

schweigen
schweigen
  18 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Hej mam prośbe. Mam problem z angielskim he tzn nie lubie tego przedmiotu iz mam z nim zwiazek dopiero trzeci rok;D Praktycznie w ogóle nie chodze na te lekcje.. czy mógłby ktos mi pomóc napsiac o to te dwa zadanka ? :) to ostatnia klasa maturka w maju musze wyjsc z tego angielskiego ;)


a z czego zdajesz maturę?
jeśli z ang to powinnaś usiąść i napisać to sama. na maturze nikt za ciebie tego nie zrobi.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.