NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  6 lutego 2011 (pierwszy post)

Witka :ziober2:

Mam zadania dla kuzynki do zrobienia a ja to miałem dawno i nie pamiętam. Może ktoś jest na czasie i ogarnie :)

zad 1.

Narysuj schemat powstawania wiązania jonowego w chlorku magnezu.

zad 2.

Jądro promieniotwórcze uległo sześciu rozpadom promieniotwórczym, w tym czterem rozpadom alfa i dwóm rozpadom beta. W ten sposób powstało jądro ołowiu-208. Ustal, od jakiego jądra rozpoczął się ten szereg rozpadów.

Pomożecie?

Bo jak nie będę musiał przysiąść do starych zeszytów.

Dzięki.

Piona!

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  6 lutego 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Jądro promieniotwórcze uległo sześciu rozpadom promieniotwórczym, w tym czterem rozpadom alfa i dwóm rozpadom beta. W ten sposób powstało jądro ołowiu-208. Ustal, od jakiego jądra rozpoczął się ten szereg rozpadów.

239 U--4alfa---Po 223---4B----223 Ra zresztą sama nie wiem :woot:, ale raczej tak
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  6 lutego 2011
Sylvinka
Sylvinka: 239 U--4alfa---Po 223---4B----223 Ra zresztą sama nie wiem , ale raczej tak

Muszę poczekać aż ktoś się odezwie jeszcze w tej sprawie, bo wiem, że to miałem ale na razie nie pamiętam. Dzięki za pomoc.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  6 lutego 2011
2 zadanie już zrobiłem.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 lutego 2011

1 też zrobiłem, temat do zamknięcia.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.