katuszo
Posty: 13998 (po ~45 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 29
katuszo
  25 stycznia 2011 (pierwszy post)

ZDAWANE NA MATURZE:
polski poziom podst/rozszerz
angielski poziom podst/rozszerz
wos poziom podstawowy
+
matematyka poziom podstawowy?

Najlepsze kierunki studiów?
Takie, które dobrze prosperują na przyszłość i będzie można pracować w zawodzie?

gorszy, podlejszy, ogólnie zóy/
Wróciłem

emage
emage
  26 stycznia 2011

Bezpieczeństwo narodowe.
Stosunki międzynarodowe.
Szkoły oficerskie.

GRHeadshot
Posty: 98 (po ~169 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 75
GRHeadshot
  26 stycznia 2011

po co ci podst. WOS ? oO

shamaramorgan
shamaramorgan
  26 stycznia 2011

jak Ci się uda to i nawet na politologię możesz się dostać. Wszystko zależy od uczelni, jakie przedmioty bierze do rekrutacji

katuszo
Posty: 13998 (po ~45 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 29
katuszo
  26 stycznia 2011
emage
emage: Szkoły oficerskie.

to jest chyba dobre.

gorszy, podlejszy, ogólnie zóy/
Wróciłem

margotka
margotka
  26 stycznia 2011

nie ma takiego kierunku studiów, który daje pracę poich skończeniu... !
Ludzie otrzasnijcie się!
SAM MUSISZ NA TO ZAPRACOWAĆ i pracy poszukać... :]

a co robić? to co sie kocha, to gdzie ma się pasje.. a nie byle co, dla papierka...

RobertoSolozabal
RobertoSolozabal
  26 stycznia 2011

Wez stosunki stosowane tam moja szmula chce isc tzn.byla bo wybrala nierzad kosztem mnie,ladacznica

emage
emage
  26 stycznia 2011
margotka
margotka: SAM MUSISZ NA TO ZAPRACOWAĆ i pracy poszukać... :]

Po szkolach oficerskich ciociu predzej znajdziesz prace, niż po pedagogice.
To również tyczy prawa, chociaz juz nie w takim stopniu jak kiedys.
Owszem, dodać do tego znajomości i robote w Straży Gminnej masz po resocjalizacji jak moj kumpel :krzyz na droge:
RobertoSolozabal
RobertoSolozabal
  26 stycznia 2011

Mi po znajomosci koleżanka załatwiłą pracę Alfonso xd

margotka
margotka
  27 stycznia 2011

oj dzieci... nepotyzm w Polsce jest tak ogromny... że rzadko się spotyka osoby, które nie mają pracy po znajomości załatwianej..

to znaczy wiecie... to sie odbywa tak:
kiedy ktoś ma załatwioną parcę to się nim gardzi, ale kiedy ta sama osoba załatwia pracę siostrze, córce czy koleżance to uważa że już nepotyzmu nie ma :D

owszem szkoły oficerskie zwiększają szanse na znalezienie pracy.. tylko, że nie wszyscy się do tego nadają - testy teoretyczne i sprawnościowe wykluc zają wielu;)

pedagogikę wybrałabym jako kierunek dodatkowy, a nie główny...

ponadto, ile osób pracuje w swoim zawodzie?:D

emage
emage
  28 stycznia 2011
margotka
margotka: ponadto, ile osób pracuje w swoim zawodzie?:D

Malo, w Polsce :mrgreen:

margotka
margotka: owszem szkoły oficerskie zwiększają szanse na znalezienie pracy.. tylko, że nie wszyscy się do tego nadają - testy teoretyczne i sprawnościowe wykluc zają wielu;)

Sprawnosciowe są wrost banalne.
Teoretyczne jeszcze bardziej, najwięcej ludzi uwala na testach psychologicznych. ;P

margotka
margotka: to znaczy wiecie... to sie odbywa tak: kiedy ktoś ma załatwioną parcę to się nim gardzi, ale kiedy ta sama osoba załatwia pracę siostrze, córce czy koleżance to uważa że już nepotyzmu nie ma :D

Pewnie, że nie ma :P

Ale juz tak na koncu. Wybierac kierunki inynieryjne i krzyz na droge ;)
BooYaka1990
BooYaka1990
  28 stycznia 2011

Biorąc pod uwagę fakt, że kupa ludzi to kaleki, które mają problem z kopnięciem piłki to testy sprawnościowe np. w WSO we Wrocławiu nie są takie banalne.
Bieg na 1000m, bieg po kopercie, podciąganie na drążku nachwytem i coś jeszcze tylko nie pamiętam.

emage
emage
  28 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Biorąc pod uwagę fakt, że kupa ludzi to kaleki, które mają problem z kopnięciem piłki to testy sprawnościowe np. w WSO we Wrocławiu nie są takie banalne. Bieg na 1000m, bieg po kopercie, podciąganie na drążku nachwytem i coś jeszcze tylko nie pamiętam.

Szkoła Policyjna w Szczytnie ma np: banalny tor przeszkód. ;> byl u mnie robiony na kierunku, ktorym studiuje i nikt (nawet jak to napisales: kaleki) tego nie oblał.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.