cycucha
cycucha
  14 grudnia 2010 (pierwszy post)

em mam problem z babą od fizyki...
mianowicie mam oceny 3,4,4,5,5 i mam zrobić pracę dodatkową i dostanę 6 pewnie.
i postawiła mi propozycje 2.Zapytałam wychowawcy czy może zapytać czemu 2, po czym moja nauczycielka zapytała.A baba od fizyki zadzwoniła do mojej matki,że czemu ja poszłam z tym do wychowawcy i jakim prawem w ogóle zadaje pytania odnośnie proponowanej oceny ;/ aaaaaaa zabić tylko.

pinheiros
pinheiros
  14 grudnia 2010

i co to ma do forum?:wtf:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  14 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: i co to ma do forum?

zapoznaj sie z regulaminem

Konto usunięte
Konto usunięte: em mam problem z babą od fizyki... mianowicie mam oceny 3,4,4,5,5 i mam zrobić pracę dodatkową i dostanę 6 pewnie. i postawiła mi propozycje 2.Zapytałam wychowawcy czy może zapytać czemu 2, po czym moja nauczycielka zapytała.A baba od fizyki zadzwoniła do mojej matki,że czemu ja poszłam z tym do wychowawcy i jakim prawem w ogóle zadaje pytania odnośnie proponowanej oceny ;/ aaaaaaa zabić tylko.

trochę dziwna propozycja w postaci 2
nie wiem jak to jest teraz z systemem oceniania i co jeszcze się do tego kwalifikuje ( frekwencja np.)
jednak uważam że coś tu jest na tak a wychowawca jest od tego żeby z nim konsultować i pytac sie o podobne problemy więc nie widze problemu jaki robi "babka od fizy"
Z babką od Fizyki tez sobie porozmawiaj i dowiedz się dlaczego chcę Ci dać taką a nie inną ocene - poproś o argumentację

licz się także z tym że "zadzierając" z jakimś nauczycielem życia w szkole sobie nie ułatwisz :)
...Ignorance is bliss...
LovelyDangerouS
LovelyDangerouS
  14 grudnia 2010

idz do dyrektorki :mrgreen:

shamaramorgan
shamaramorgan
  14 grudnia 2010

oceny ocenami, a może nie zaliczyłaś sprawdzianów?
Albo po prostu nauczycielka się uwzięła jak zawsze? :d

MaQ7
MaQ7
  14 grudnia 2010

To typ nauczyciela " Ja mam władzę" ^^ tutaj donoszenie na niego działa na opak = bardziej się ma przesrane

pinheiros
pinheiros
  14 grudnia 2010
Grinch
Grinch: zapoznaj sie z regulaminem

bo czo? zbanujesz mnie? :(

Konto usunięte
Konto usunięte: cycucha

jeżeli macie w szkole system wagowy to nie ma prawa postawić ci dwójki, koniec kropka
OZBORN21
wpis jest ukryty
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.