MyLoveAston
MyLoveAston
  11 grudnia 2010 (pierwszy post)
Witam was... słuchajcie, mam mega problem!! Muszę przygotować jakiś śmieszy ala zielnik z liśćmi różnych drzew/krzewów.. niestety botanikiem żadnym nie jestem, a szukanie i przypasowywanie fotek do posiadanych przeze mnie okazów trwa wieki...

...... DLATEGO PROSZĘ WAS O POMOC W ODGADNIĘCIU - z jakiedo drzewa może pochodzić ten liść...

Wasza pomoc będzie na prawdę nie oceniona.




Fahrenthide
Fahrenthide
  12 grudnia 2010

1. Indoeuropejski Klemur
2. Lipa Zwyczajna (tutaj mam trochę wątpliwości, bo jest już zima i bynajmniej proces wegetacyjny w tej części Europy tych kwiatów się skończył przez co barwa kwiatu mogła ulec zmianie, nie jestem pewien w 100%)
3. Tu jest to samo co w 2 tylko przed wegetacją
4. Jodłowiec Krzywozębny
5. Jodła Pospolita Węgierska
6. Dąb mniejszy Habsburski
7. (tego nie wiem)
8. Klon Zwyczajny
9. Lipa szerokolistna

Swoich odpowiedzi nie jestem w 100% pewien, ponieważ plany idące w kierunku botaniki poszły w niepamięć w IV klasie podstawówki kiedy to nauczycielka zrobiła niezapowiedzianą kartkówkę z 4 rodzajów zbóż po tym dramatycznym zdarzeniu załamałem się i wpadłem w melancholijny nastrój, dalsze plany z botaniką poszły w niepamięć.
Ale ty się nie poddawaj, masz jeszcze szanse zostać sławnym botanikiem, ekspertem od kwiatów i różnych ekscytujących zjawisk dotyczących fotosyntezy

Konto usunięte
Konto usunięte: Wasza pomoc będzie na prawdę nie oceniona.

Skoro pomoc będzie nieoceniona,
to możesz mi w ramach rekompensaty przelać 5 zł na piwo.
Numer konta podam na PW
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.