Inspiration69
Inspiration69
  8 grudnia 2010 (pierwszy post)

Grupa 2
1. wymień wydmy oraz narysuj je i kierunek wiatru
2. był opis i trzeba rozpoznać ujście
3. Tabelka
? ? pokrywy lessowe
erozja wody fluwioglacjalne ?
akumulacja- lądolód- ?

4. na czym polega ten proces były takie dwa rysunki
5. OPIS: proces , który usypuje stozki piargowe
6. CO nie pasuje: ozy , kemy, sandry, pradolina , morena czołowa
7.Opis -dotyczący wietrzenia
8. rozpoznac formy krasowe : był uwał i cos jeszcze
9. co to jest serir ODP: pustynia piaszczysta
10. był rys ODP: dalmatyńskie wybrzeże

Czy posiada ktoś może ten oto sprawdzian ?? Proszęęę!!

DangerousRelations
DangerousRelations
  8 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: wymień wydmy oraz narysuj je i kierunek wiatru

no zlituj się
TU masz link do wydm
a tu masz wydmy i kierunek wiatru


google nie gryzie :D

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. był opis i trzeba rozpoznać ujście

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Tabelka ? ? pokrywy lessowe erozja wody fluwioglacjalne ? akumulacja- lądolód- ?

Konto usunięte
Konto usunięte: 4. na czym polega ten proces były takie dwa rysunki

Konto usunięte
Konto usunięte: 9. co to jest serir ODP: pustynia piaszczysta 10. był rys ODP: dalmatyńskie wybrzeże

tu w ogóle nie wiem o co Ci chodzi.

Konto usunięte
Konto usunięte: 5. OPIS: proces , który usypuje stozki piargowe

Konto usunięte
Konto usunięte: Stożek piargowy – rodzaj stożka usypiskowego utworzony z piargu, powstający u wylotu żlebu. Tworzy się w górach na skutek akumulacji materiału skalnego pochodzącego z niszczenia stoków, cechuje się znacznym nachyleniem. W Polsce stożki piargowe występują w Tatrach i Karkonoszach.

Konto usunięte
Konto usunięte: 7.Opis -dotyczący wietrzenia

LINK
Inspiration69
Inspiration69
  8 grudnia 2010

Tak, wiem, tyle potrafię zrobić lecz chodziło mi o to czy ktoś nie ma na komputerze swym lub gdziekolwiek testu z gotowymi pytaniami, bo tutaj , sama widzisz - nie są one dokładnie sprecyzowane...

DangerousRelations
DangerousRelations
  8 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak, wiem, tyle potrafię zrobić lecz chodziło mi o to czy ktoś nie ma na komputerze swym lub gdziekolwiek testu z gotowymi pytaniami, bo tutaj , sama widzisz - nie są one dokładnie sprecyzowane...

Testy zależą od nauczyciela, albowiem większość z nich opiera się na wymyślaniu ich z głowy na podstawie ksiązki z danego działu, którego dot sprawdzian..
W związku z tym cięzko domyśleć się o co chodzi wzorując się tylko na tym co napisałaś
Lckowy
Posty: 1968 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
Lckowy
  8 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Grupa 2 1. wymień wydmy oraz narysuj je i kierunek wiatru 2. był opis i trzeba rozpoznać ujście 3. Tabelka ? ? pokrywy lessowe erozja wody fluwioglacjalne ? akumulacja- lądolód- ?4. na czym polega ten proces były takie dwa rysunki 5. OPIS: proces , który usypuje stozki piargowe 6. CO nie pasuje: ozy , kemy, sandry, pradolina , morena czołowa 7.Opis -dotyczący wietrzenia 8. rozpoznac formy krasowe : był uwał i cos jeszcze 9. co to jest serir ODP: pustynia piaszczysta 10. był rys ODP: dalmatyńskie wybrzeże


20 min nauki :ziew:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.