SayyHello
SayyHello
  1 grudnia 2010 (pierwszy post)
Ostatnio zaczęłam się zastanawiać nad swoją przyszłością. Od drugiej klasy liceum byłam zdecydowana na studia lingwistyczne, dokładniej: Języki stosowane- filologia angielska z językiem francuskim. Teraz deklaracja maturalna już złożona, a ja się zastanawiam, czy nie zmienić w styczniu przedmiotów maturalnych, bo zaczęła mnie interesować kosmetologia. Sama nie wiem, dlaczego tak nagle mi się odmieniło.

1. Jak uważacie, który z wyżej wymienionych kierunków byłby lepszy? Mi trudno wybrać, nie mam pojęcia w którym bym się lepiej sprawdziła, a interesuje mnie i kosmetologia i języki obce. Dlatego w tym wypadku chodzi mi bardziej o perspektywy zawodowe po skończeniu.
2. Ktoś się orientuje, czy w przyszłym roku będzie można studiować 2 kierunki stacjonarnie? Bo słyszałam, że ma wejść jakaś ustawa, ale nie wiadomo czy w końcu wejdzie czy nie.
DangerousRelations
DangerousRelations
  1 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: interesuje mnie i kosmetologia i języki obce.

A jakbys wybrała sobie kierunek na języki obce, a zrobiła sobie kurs jakiś z kosmetologii ?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.