Eccellente
Eccellente
  23 listopada 2010 (pierwszy post)

Widzę że nikt jeszcze nie założył tematu więc zakładam :)

Jak Wam poszło?
Waszym zdaniem była łatwa, trudna, średnia... ?
Ile % się spodziewacie tak w przybliżeniu?
Pisaliście wypracowanie nr 1 (analiza wierszy), czy nr 2 (lektura) ?

Nemuri
Nemuri
  23 listopada 2010

byla stosunkowo prosta, mile zaskoczyl mnie temat ze "Zbrodni i kary" jako,ze to jedna z ciekawszych lektur wg mnie.
Ile? zobacze odpowiedzi gdzies to powiem, nie chce strzelac:) ale zdana na pewno.

Nemuri
Eccellente
Eccellente
  23 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: byla stosunkowo prosta, mile zaskoczyl mnie temat ze "Zbrodni i kary" jako,ze to jedna z ciekawszych lektur wg mnie. Ile? zobacze odpowiedzi gdzies to powiem, nie chce strzelac:) ale zdana na pewno.

Ja lektur nie czytam. Pisałam wypracowanie z analizy wierszy. Chociaż ze "Zbrodni i kary" też bym napisała, z tego tekstu można było dużo wyczytać, najwyżej nie odwołałabym się do całości.
Ogólnie też uważam, że było proste. A wszyscy straszą, że te matury z Operonu są takie trudne... Zobaczymy jak matma i angielski.
CzarownicyPies
CzarownicyPies
  23 listopada 2010

Nie należała do najłatwiejszych, nie przesadzajmy.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak Wam poszło?

Myślę, że dobrze, z polskiego zawsze osiągałam wysokie wyniki, więc i tym razem dobreg się spoedziewam.

Konto usunięte
Konto usunięte: Pisaliście wypracowanie nr 1

Numer 1, Zbrodni i Kary nie czytałam wcale.
Eccellente
Eccellente
  23 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie należała do najłatwiejszych, nie przesadzajmy.

Może do najłatwiejszych nie, ale nie wydawała mi się specjalnie trudna.

Konto usunięte
Konto usunięte: Numer 1, Zbrodni i Kary nie czytałam wcale.

Tak jak ja.
dede9
dede9
  24 listopada 2010

taka sobie :D
tekst o filmach fajny ale pytania kijowe :P
co do wypracowania:
temat 2 (chociaż lektury nie pamiętałem), ale z tekstu wypisałem sporo do tego z głowy polałem wode że bohater myślał o tym czynie, załamał się i tego typu pierdoły (tak jest prawie we wszystkich książkach :P)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.