DylaraComesBack
DylaraComesBack
  2 listopada 2010 (pierwszy post)
:ziober2:
cześć, pytanie mam takie : jak powinna wyglądać odpowiedź na drugie pytanie pod obrazkiem na maturze ustnej?

jak wiadomo pierwsze pytanie odnosi się do tego co jest na rysunku, (np : plaża, słońce, woda)
i drugie pytanie nie dotyczy całego rysunku tylko czegoś z nim związanego :tak:
np : Which is your favourite seasons of the year?
jak powinna wyglądać odpowiedź na takie pytanie, i czy osoba egzaminująca może coś tam dopytywać?
nie chodzi mi o to żebyście mi dali gotową odpowiedź tylko napisali jak to zrobić żeby było dobrze :tak:
Eccellente
Eccellente
  2 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jak powinna wyglądać odpowiedź na takie pytanie, i czy osoba egzaminująca może coś tam dopytywać? nie chodzi mi o to żebyście mi dali gotową odpowiedź tylko napisali jak to zrobić żeby było dobrze

Nam babka gadała że trzeba powiedzieć minimum 3-4 zdania żeby dostać 2 punkty. Jak odpowiesz na to pytanie jednym zdaniem to masz 1 punkt.
No i patrzą jakiego słownictwa używasz, jakiej gramatyki.
Nie wiem czy o to chodziło, ale ogólnie trzeba powiedzieć jak najwięcej na zadane pytanie. A dopytywać mogą.
Parlez
Parlez
  2 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Which is your favourite seasons of the year?

My favourite season of the year is definitely summer. First of all I like it when I don't have to wear all of those heavy clothes on me like, coats, jumpers and scarves. Secondly I like water sports. Diving and water skating which I can't imagine doing in the winter... The third reason why I like summer is because of parties and the fact that it's getting darker later, this gives me a time to chill out and have a really great social life with my friends.

3 powody dlaczego lubię lato, mam nadzieję, że to daje Ci jakiś malutki obraz tego co masz powiedzieć.
CiamCiaramCjam
CiamCiaramCjam
  3 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jak powinna wyglądać odpowiedź na takie pytanie, i czy osoba egzaminująca może coś tam dopytywać?

nie powinien Cie egzaminator już o nic pytać, może Ci jakieś walnąć pytanie pomocnicze jeśli będziesz się troche jąkał... ;)
Eccellente
Eccellente
  4 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nie powinien Cie egzaminator już o nic pytać, może Ci jakieś walnąć pytanie pomocnicze jeśli będziesz się troche jąkał... ;)

nam nauczycielka z angielskiego mówiła co innego....
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.