onlysweetkiss
onlysweetkiss
  2 listopada 2010 (pierwszy post)

siemanko bo mam problem ;PP
mam na zadanie napisac LIST DO KOLEZANKI w ktorym napisze jej JAK WYOBRAZAM SOBIE SIEBIE I SWIAT W DALEKIEJ PRZYSZLOSCI
no i nie mam zielonego pomyslu jak to napisac...
w sensie jak jej zaczac o tym pisac (przejsc do konkretow moich rozmyslen) i w ogóle co napisac o tej przyszlosci :D
ma ktos jakies pomysly?
chociaz jakies pojedyncze pomysly dotyczace "dalekiej przyszlosci i 'mnie' w niej"

91kasia
91kasia
  2 listopada 2010

napisz na wstępie ze zaczełas sie zastanawiać nad swoją przyszłością i jakie masz plany... jak siebie widzisz (na jakim stanowisku pracy)... troche fantazji!!

pinheiros
pinheiros
  2 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nie mam zielonego pomyslu jak to napisac...

taka tępa jesteś?

Konto usunięte
Konto usunięte: chociaz jakies pojedyncze pomysly dotyczace "dalekiej przyszlosci i 'mnie' w niej"

napisz, że będziesz miała wyczesany dom na baterie słoneczne, roboty jako służące, latający samochód itp.:mrgreen:
innocent0kiss
innocent0kiss
  2 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: taka tępa jesteś?

:zonk:
Konto usunięte
Konto usunięte: w sensie jak jej zaczac o tym pisac (przejsc do konkretow moich rozmyslen) i w ogóle co napisac o tej przyszlosci :D ma ktos jakies pomysly? chociaz jakies pojedyncze pomysly dotyczace "dalekiej przyszlosci i 'mnie' w niej"

Zacznij tak jak było napisane wcześniej, że ostatnio zastanawiałaś się nad swoją przyszłością. Myślisz, że skończysz studia takie i takie i takie, będziesz pracować tam i tam.
Jaki dom będziesz miała, jakiego męża, kim ogólnie będziesz, co Cie bedzie interesować.
To jest praca tylko i wyłącznie na zmyślanie.
pinheiros
pinheiros
  3 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:

no i po uj zonkujesz? :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.