Hanee
Hanee
  25 października 2010 (pierwszy post)

witam. wlaczylam sobie slownik z mysla ze poucze sie angielskiego ale wszystko jest bardziej ciekawe niz ksiazki... bywa tak ze mam chec do nauki i potrafie przesiedziec przy ksiazkach pare godzin nawet ale to sa wyjatki... czy ktokolwiek mysli ze mozna sie zmotywowac tak zeby naprawde chciec sie pouczyc a nie tylko z przymusu? jak wy motywujecie sie do nauki? czy ktos z was ma wrazenie ze nie nadaje sie do szkoly lub profilu ktory wybral?

Eccellente
Eccellente
  25 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: witam. wlaczylam sobie slownik z mysla ze poucze sie angielskiego ale wszystko jest bardziej ciekawe niz ksiazki... bywa tak ze mam chec do nauki i potrafie przesiedziec przy ksiazkach pare godzin nawet ale to sa wyjatki... czy ktokolwiek mysli ze mozna sie zmotywowac tak zeby naprawde chciec sie pouczyc a nie tylko z przymusu? jak wy motywujecie sie do nauki? czy ktos z was ma wrazenie ze nie nadaje sie do szkoly lub profilu ktory wybral?

Jakbyś tylko Ty jedna miała ten problem. ;-) Ja niestety mam tak samo i nie wiem co z tym można zrobić.
Hanee
Hanee
  25 października 2010

zmora wiekszosci uczniow...;) gdyby sie mi chcialo tak jak sie mi nie chce;p

Czerek5
Czerek5
  25 października 2010

Możesz spróbować robić napisy do filmów anglojęzycznych ; P

Hanee
Hanee
  25 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Możesz spróbować robić napisy do filmów anglojęzycznych ; P

w sumie niezly pomysl;) jednego czasu tlumaczylam piosenki;)
LovelyDangerouS
LovelyDangerouS
  26 października 2010

jak byłam nastolatką to twierdziłam z pełnym przekonaniem, że nie nadaje sie do szkoły, do niczego mi sie to w życiu nie przyda itp, przez to zawaliłam kilka szkół po gimnazjum.. a to wszystko dlatego ze brakowało mi jakiegoś celu w życiu, teraz żałuje, ale czasu nie cofne.. motywacji nigdy nie miałam, nawet to że nie musze sie w sumie uczyć bo wszystko zapamiętuje z lekcji nie pomogło. a teraz chodze zaocznie do liceum i nie powiem że idzie mi bardzo dobrze, już wiem co chciałabym robić i to chyba jest największa motywacja - wiedzieć co chcesz robić w przyszłości i dążyć do tego nawet jeśli nie koniecznie Ci się to uda.

Parlez
Parlez
  26 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Możesz spróbować robić napisy do filmów anglojęzycznych ; P

Z tego się dużo nauczysz, do tego polecam stronę http://translatica.pl/ która bardzo dokładnie tłumaczy znaczenie Angielskich (i nie tylko) słów.
A co do motywacji to jak pojedziesz gdzieś na wakacje czy to Egipt, Tunezja choćby Grecja to jednym z niewielu języków którymi będziesz się mogła porozumieć jest właśnie język angielski - i mówię tutaj z doświadczenia ;)
Aivalar
Aivalar
  26 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ak wy motywujecie sie do nauki?

Nie muszę się motywować.
Ja po prostu lubię się uczyć - przynajmniej coś mi poprzestawiało od ostatniego razu ,kiedy chodziłam do szkoły. Lubię się uczyć i chłonąć wiedzę.
Hanee
Hanee
  26 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: wiedzieć co chcesz robić w przyszłości i dążyć do tego nawet jeśli nie koniecznie Ci się to uda.

to sa piekne slowa...

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja po prostu lubię się uczyć -

Boze zeslij na mnie takie chceci! ;)
Hanee
Hanee
  26 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A co do motywacji to jak pojedziesz gdzieś na wakacje czy to Egipt, Tunezja choćby Grecja to

no wlasnie chce jechac gdzies i jakies plany juz sa bo zamierzam mature rozszerzona z ang zdawac... ale nie chce zapeszyc;) oby sie udalo;)
Parlez
Parlez
  27 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: oby sie udalo;)

Chcieć to móc ;)
wanttobeloved
wanttobeloved
  27 października 2010

oglądaj filmy :tak:

Hanee
Hanee
  27 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Chcieć to móc ;)

co racja to racja;)

Konto usunięte
Konto usunięte: oglądaj filmy

duuuzo filmow;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.