PowerOfShit
PowerOfShit
  20 października 2010 (pierwszy post)

siemankoo wszystkim mam takie pytanie.. w wakacje chciałem zabrać papiery z zawodówki w której się uczyłem i przejść do LO zaocznie.. wszystko tam złożyłem padanie do tego LO ale przed końcem wakacji poszedłem do tej zawki po świadectwo i tak wyszło ze zostałem tam, a teraz do mnie z tego LO dzwonią co chwile żebym przyniósł to świadectwo i tutaj moje pytanie czy można chodzić do 2 szkół naraz? tak jak ja do zawodówki na dziennie i do LO zaocznie..

feministka
feministka
  21 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: utaj moje pytanie czy można chodzić do 2 szkół naraz? tak jak ja do zawodówki na dziennie i do LO zaocznie..
ale chyba w LO będę Ci się przedmioty pokrywały oraz materiał z tym, co masz w zawodówce. :woot:
LO zaocznie, czyli za to płacisz. spójrz na to z tej strony. :tak:
Karolina
Posty: 3291 (po ~114 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 82
Karolina
  21 października 2010
feministka
feministka: LO zaocznie, czyli za to płacisz. spójrz na to z tej strony.

Za zaoczne się płaci ? U mnie jest darmowe :woot:
Powyższy post wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów,bez podawania przyczyny.
PowerOfShit
PowerOfShit
  22 października 2010

hmm placi sie 100 zl na semestr... ale zalezy jakie ;p jak prywatne to placisz.. nieraaz nawet 100zl na miesiac..

LovelyDangerouS
LovelyDangerouS
  22 października 2010

ja chodze do LO zaocznie i miałam w klasie kolezanke która chodziła w tym samym czasie do zawodówki

PoczujMnieKochana
PoczujMnieKochana
  23 października 2010

ja myśle że mozna chodzić...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.