KomSaamMetMy
KomSaamMetMy
  9 października 2010 (pierwszy post)

W związku z tym, że matura już niedługo a ja wciąż nie sprecyzowałam co chcę studiować po długim namyśle doszłam do wniosku, że będzie to administracja. I tu moje pytanie:

Czy opłaca się studiować taki kierunek? Trudno potem znajdę pracę w zawodzie?
A jeżeli nie administracja, to filologia angielska byłaby lepsza?

OwocowoKolorowox3
OwocowoKolorowox3
  9 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy opłaca się studiować taki kierunek?

Nie wiem, ale z tego co słyszałam nie bardzo. Za dużo jest już podobno "specjalistów" po tym podobnych kierunkach.

Konto usunięte
Konto usunięte: A jeżeli nie administracja, to filologia angielska byłaby lepsza?

To bym brała. Co prawda anglistów też już jest dużo, ale wydaje mi się że już łatwiej znaleźć coś lepszego po takim kierunku niż po administracji. Poza tym teraz jak się studiuje filologię to oprócz tego "głównego" języka masz też drugi wybrany i dostajesz uprawnienia np. do nauczania go tak samo jak angielskiego. Więc myślę że warto, bo jakby coś nie wyszło to zawsze masz ten drugi język jeszcze.
Drozu
Drozu
  9 października 2010

Jeśli chcesz znaleźć pracę i za normalne pieniądze to idź na studia techniczne, gdzie jest szansa że czegoś Cię nauczą i ktoś Cię zatrudni na dobrym stanowisku... 3/4 studentów to przyszli okupanci kas w biedronce z tymi swoimi pedagogikami, psychologiami i innym humanistycznym badziewiem po którym nic się nie potrafi, do niczego nie nadaje i nikomu taki pracownik do niczego nie jest potrzebny.

pinheiros
pinheiros
  9 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: studia techniczne

nie każdy posiada zdolności, które są na takowe studia potrzebne, je wybierają zazwyczaj ścisłowcy

Konto usunięte
Konto usunięte: filologia angielska

ja bym poszła bardziej w tym kierunku
słyszałam, że Ci którzy nie dostają się na prawo wybierają administacje
mLetsRock
mLetsRock
  10 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli chcesz znaleźć pracę i za normalne pieniądze to idź na studia techniczne, gdzie jest szansa że czegoś Cię nauczą i ktoś Cię zatrudni na dobrym stanowisku... 3/4 studentów to przyszli okupanci kas w biedronce z tymi swoimi pedagogikami, psychologiami i innym humanistycznym badziewiem po którym nic się nie potrafi, do niczego nie nadaje i nikomu taki pracownik do niczego nie jest potrzebny.

lol
lepiej bym tego nie ujął, podzielam Twoje zdanie
sam jestem na studiach inż, nie jest tak trudno jak się niektórym wydaje :tak:
Styropianowy
Styropianowy
  10 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy opłaca się studiować taki kierunek? Trudno potem znajdę pracę w zawodzie?


W czasach jakie obecnie panują, w Polsce nie ma żadnego kierunku studiów, który mógłby Ci zagwarantować że po ukończeniu znajdziesz pracę.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.