NieMamMyszki
NieMamMyszki
  28 września 2010 (pierwszy post)

Mam napisać na 3 strony :
Udowodnij że król Edyp jest bohaterem tragicznym.

Okej znalazłem na kilku stronach ciekawą rozpiske ale jest tylko jedna i zapewne kilka osób to spisze a Babka będzie mówiła że od siebie spisujemy.
Może ktoś wie gdzie znajde opisane to tylko że szukam czegoś gdzie trudniej dojsc by nikt nie miał tego samego.

ShelbyGT500Michal
Posty: 14549 (po ~145 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 76
ShelbyGT500Michal
  28 września 2010

Jak masz czas, to przeczytaj to opracowanie pare razy, potem inne też przeczytaj. Teraz wiesz o co chodzi więc piszesz z pamięci. Przed rozpoczęciem pisania wstępu, bądź rozwinięcia, zakończenia, czy też przed każdym akapitem przeczytaj sobie krótki fragment tego na necie jeszcze raz.
Ewentualnie weź jeden esej, ten, który znalazłeś, i przepisz go w całości, z tym że zmień każde zdanie, będzie to samo, tylko innymi słowami : D

Ja tu zrobię Meksyk.

LovelyDangerouS
LovelyDangerouS
  28 września 2010

radziłabym jednak napisać coś od siebie i najwyzej odrobinę tylko ściągnąć z internetu, też chodzę do LO dla dorosłych i w tamtym roku pisałam coś o Edypie. Chyba jego charakterystykę. Zawsze mozesz w początku napisać jakieś streszcienie wszystkich gorszych rzeczy, które mu sie przydarzyły, tylko w kolejności, potem w rozwinięciu opisać co po niektóre dokładniej, a w zakończeniu zmyślić coś w stylu jakie są ogólne cechy bohatera tragicznego i że te same cechy miał Edyp. albo jakieś głębsze myśli np "Edyp mimo iż poznał przepowiednię próbuje zmienić los, ale uciekając przed fatum wypełnia przeznaczenie", "Poznawszy prawdę spełnił swoją miję, ale poniósł osobistą klęskę"- znalazłam to w zeszycie :D i nie zapomnij o marginesach :D

NieMamMyszki
NieMamMyszki
  28 września 2010

Dzięki Wezme wasze rady pod uwagę;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.