basias26
Posty: 337 (po ~133 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
basias26
  25 września 2010 (pierwszy post)

Może teraz zadam głupie pytanie.ale czy cała polska ma te same tematy na ustny j.polski?
bo ja szukam tematów na j.polski ustny i na każdej stronie wyskakują mi inne tematy,zwariować można. Czy ktoś poda mi tematy na polski ustny.

Kropka
Kropka
  25 września 2010

Każda szkoła ma inne tematy. Twoja polonistka czy polonista powinien Was o nich poinformować. Ja mam tematy na stronie www mojej szkoły, u polonistki i w bibliotece szkolnej.

znajduch
znajduch
  26 września 2010
basias26
basias26: Może teraz zadam głupie pytanie.ale czy cała polska ma te same tematy na ustny j.polski? bo ja szukam tematów na j.polski ustny i na każdej stronie wyskakują mi inne tematy,zwariować można. Czy ktoś poda mi tematy na polski ustny.

Jak ktoś pisze, żę ma problem z nową ustną maturą to chce mi się śmiać. Ma się JEDEN temat do opracowania i jest to problem? Wyobraź sobie, że na starą maturę ustną trzeba było znać wszystkiego po trochu, a ty masz czelność pisać ze masz problem z jednym zagadnieniem? :zonk:
styka51
styka51
  26 września 2010

Każda szkoła ma swoje tematy... U nas wszystkie polonistki wspólnie wymyślały tematy, dla naszego LO...
Tematów jest od uja i ciut ciut.
Radziłabym wybrać trudniejszy temat, opracowac go w miare możliwości i z tym w maju wystartować. A nie, że pól szkoły ma "Obraz matki w ..." i potem egzaminatorzy ziewają.

LovelyDangerouS
LovelyDangerouS
  26 września 2010
styka51
styka51: Radziłabym wybrać trudniejszy temat, opracowac go w miare możliwości

ja bym radziła średnio trudniejszy tak dla ułatwienia :D bo jak zrobisz gorzej trudniejszy to nie dostaniesz dodatkowych punktów za to, że temat jednak jest trudniejszy i inny od tych które wybrała większość szkoły :P
Prezentacja
Prezentacja
  26 września 2010

Każda szkoła ma inne tematy, napisz na priv prześlę Ci ebooka jak napisać prezentacje maturalne, oraz pomogę podczas pisania pracy

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.