Xorusia
Xorusia
  16 września 2010 (pierwszy post)

Mam problem odnośnie tego programu a musze oddać w nim prace do szkoły,
wie ktoś może jak zapisac projekt ?
robię plik>zachowaj projekt jako .. > ale co nie zrobie to wyskakuje błąd że jest zła nazwa..

Suercer
Suercer
  17 września 2010

Nie jestem pewien, bo w ELI bawiłem się ostatni raz ponad rok temu, ale też jak miałem ściągniętą jakąś wersje to programy można było tworzyć, działały doskonale, ale nie można było zapisać, nie wiem czy chodzi o rejestracje(może masz wersję demo?) czy o wadliwą wersję, nie pamiętam, rozpisz sobie ten działający projekt na karteczce i w szkole szybciutko wstukaj na nowo, jeżeli jest taka możliwość :)

andrzejlisek
andrzejlisek
  18 września 2010

Program ELI jest 16-bitowy, czyli dla Windows 3.1. A tam obowiązuje standard 8.3 dla nazw plików i katalogów.
Po pierwsze: Zainstaluj program w takim katalogu, w którym nazwa pojedynczego folderu spełnia standard 8.3.
Po drugie: Projekt zapisuj również w katalogu spełniający powyższy standard.

Jeżeli to nie pomoże, to zdobądź Windows 3.1 (wiadomo, że nie napiszę jak, ale google pomoże), program DosBox (www.dosbox.com) lub Bochs (bochs.sf.net) i wewnątrz zainstaluj Windows 3.1. W tak przygotowanym środowisku na 99,99% ten program będzie działać w 100%.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.