mala2206
mala2206
  10 września 2010 (pierwszy post)

Cześć !
Szukam kogoś kto potrafi komunikować się w języku włoskim, chciałabym się go nauczyć w jak najszybszym czasie :) Chętnych proszę o zgłaszanie się poprzez pw ;-)
z góry dzięki :)

OwocowoKolorowox3
OwocowoKolorowox3
  11 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Cześć ! Szukam kogoś kto potrafi komunikować się w języku włoskim, chciałabym się go nauczyć w jak najszybszym czasie :) Chętnych proszę o zgłaszanie się poprzez pw ;-) z góry dzięki :)

Ja trochę umiem włoski, ale jedynie podstawy podstaw, że tak powiem. ;-)
A jeżeli chcesz się nauczyć języka, najlepiej jest zapisać się na jakiś kurs, bo komunikują się z kimś przez skype czy internet chyba zbyt wiele się nie nauczysz, przynajmniej mi się tak wydaje.
mala2206
mala2206
  12 września 2010

Nie chce iść na kurs, ponieważ wolała bym złapać dobrego korepetytora :) Ale dziękuję x3

OwocowoKolorowox3
OwocowoKolorowox3
  13 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie chce iść na kurs, ponieważ wolała bym złapać dobrego korepetytora :) Ale dziękuję x3

To poszukaj w necie, jest tam na pewno dużo ofert. A mogę wiedzieć po co chcesz się uczyć tego języka? Ja go miałam obowiązkowo w poprzedniej szkole. :mrgreen:
mala2206
mala2206
  13 września 2010

To super :) Zazdroszczę :)
Ja chodzę do językowej szkoły... po co chce się uczyć ? Bo już umiem 3 języki i chce następne :) na stałe osiedlam się w Londynie, także potem chce iść w dalszym kierunku kształcenia się języków. A włoski mnie zainspirował, moja siostra potrafi, a mój chłopak jest też Włochem, umie angielski, ale uparłam się że kolejny właśnie będzie włoski :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.