Bajeczka69
Bajeczka69
  9 września 2010 (pierwszy post)

Witam, mam do napisania prace kontrolną z geografii. Temat niezbyt trafiony w moje gusta a mianowicie :

"Charakterystyka wybranego Parku Narodowego lub Krajobrazowego Polski"

*walory przyrody ożywionej i nieożywionej (gory, jaskinie)
* inne walory turystyczne
(dlaczego zostal zalożony, dlaczego go wybrałam)

Może mial ktoś w 3-ej klasie taki temat i mugłby mi przeslać swoją prace? Albo ludzie z dziennej szkoły macie jakieś notatki?
Muszę to zlozyć do kupy więc przyda mi się praktycznie wszystko co jest z tym związane. Jak ktoś ma jakies walory prosze o pomoc. :)

P.s tak wiem w internecie jest wszystko, ale to nie sztuka skopiować wszystko z PWN. :mrgreen:

Pozdrawiam.

Ethlinn
Ethlinn
  9 września 2010
Bajeczka69
Bajeczka69: Może mial ktoś w 3-ej klasie taki temat i mugłby mi przeslać swoją prace?

no najlepiej gotowca oddać i się nie wysilać :woot:

Bajeczka69
Bajeczka69: P.s tak wiem w internecie jest wszystko, ale to nie sztuka skopiować wszystko z PWN

nie chodzi o kopiowanie, wejdź na stronę konkretnego Parku Narodowego, poczytaj o nim, zdobądź inne informacje i swoimi słowami napisz pracę, wysil się trochę.
WhisperOfHope
WhisperOfHope
  9 września 2010

to nie kopiu, masz tyle stron o tym. :tak:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  9 września 2010
Bajeczka69
Bajeczka69: ale to nie sztuka skopiować wszystko z PWN.

że niby większa jest

Bajeczka69
Bajeczka69: przeslać swoją prace?

:woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: wejdź na stronę konkretnego Parku Narodowego, poczytaj o nim, zdobądź inne informacje i swoimi słowami napisz pracę, wysil się trochę.

dokładnie tak
...Ignorance is bliss...
Bajeczka69
Bajeczka69
  9 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: no najlepiej gotowca oddać i się nie wysilać

przyszłaś tu troche ponabijać czy komuś pomóc? :woot:

Własnie że szukam informacji na temat wybranego parku ale może akurat ktoś bedzie miał cos czego nie ma w necie. Notatki podawane w szkole są nieraz lepsze niż znalezienie jakiegoś gotowca na stronie... :zonk:
Ethlinn
Ethlinn
  9 września 2010
Bajeczka69
Bajeczka69: Własnie że szukam informacji na temat wybranego parku ale może akurat ktoś bedzie miał cos czego nie ma w necie. Notatki podawane w szkole są nieraz lepsze niż znalezienie jakiegoś gotowca na stronie...

notatki w szkole są lepsze, bo są napisane bardziej przystępnym językiem, a skoro masz za zadanie scharakteryzowanie parku narodowego to chyba chodzi o to, żebyś swoimi słowami taką notatkę sama zrobiła.

Poza tym:
Bajeczka69
Bajeczka69: *walory przyrody ożywionej i nieożywionej (gory, jaskinie) * inne walory turystyczne (dlaczego zostal zalożony, dlaczego go wybrałam)

co lepszego chcesz znaleźć w notatce szkolnej niż w opisie na stronie Parku Narodowego? :woot: tam te wszystkie informacje są zawarte
agniesiaO3
agniesiaO3
  9 września 2010

O Biebrzańskim Parku Narodowym wiem wszystko :D zalezy czego potrzebujesz, mam zdjęcia, prezentacje w Power Poincie, album, stos gazetek i wiedzę własną z obserwacji :p

Tomix
Tomix
  10 września 2010

musisz sama poszukać na necie i złożyć to do kupy a żeby miało to ład i porządek..ręce i nogi... jakbyś miała pytania odnosnie walorów krajobrazowych, antropogenicznych itd. to pisz na priv to Ci pomogę. końcu turystykę studiuję;P

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.