yazooo12
yazooo12
  1 września 2010 (pierwszy post)

siema :D

Dzisiaj początek szkoły, a co za tym idzie znów będziemy mogli zacząć uprzykrzać życie naszym nauczycielom :)

Jakie kawały robicie swoim nauczycielom??

Tak propo to znalazłem ciekawą stronkę z gadżetami do robienia wrednych rzeczy :) [url="http://www.wredne.pl"]www.wredne.pl

micolaus
Posty: 16 (po ~424 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
micolaus
  1 września 2010

Polecam inteligentne "znęcanie się" nad nauczycielami. Przy okazji docenią Wasz potencjał tejże inteligencji.
Ja zawsze dręczyłem nauczycieli pytaniami typu:

1. Jak ludzie liczyli czas przed Chrystusem? Jakie mieli kalendarze i dlaczego nie uczą nas w szkole np. nt. kalendarza majów? Ten kalendarz jest o wiele logiczniejszy i bardziej precyzyjny. Nasz kalendarz jest komercyjny i takie miał zadanie od samego pocz.

2. Dlaczego podaje sie nam w szkołach informacje, a nie wiedzę?

3. Dlaczego nie rozwija się u uczniów współpracę, lecz dziką rywalizację, współzawodnictwo? Przecież wiadomo, że dzięki współpracy osiąga się więcej. A dzięki rywalizacji m.in. skłóca się ludzi.

itd...
Powodzenia w wykorzystywaniu sprytu i udowadniania nauczycielom, że sie nie jest tylko numerkiem w szkole :)

"My sami musimy stać się tą zmianą, którą chcemy zobaczyć w świecie"
Mohandas Gandhi
wspieramy poszukiwaczy wiedzy www.tzmpolska.org

LaTuaOmbra
LaTuaOmbra
  1 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie kawały robicie swoim nauczycielom??

howaliźmy gombge panó od jenzyka polskiego !!1

i jeżdże plóliźmy do gfisdka panó od wułefu !!!!111 hahaha mihihihhi !!

:**
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  1 września 2010

żadnych nie robiłem
chodziłem do szkoły w czasach kiedy Szkoła - Nauczyciel budzili szacunek a nie obiekt głupkowatych żartów

- załóż mu na głowe kosz na śmieci i nakręć filmik na youtube :zonk:

...Ignorance is bliss...
innocent0kiss
innocent0kiss
  1 września 2010

Raczej wydaje mi się to żałosne.
W mojej szkole są tacy nauczyciele, że można się z nimi pośmiać ze wszystkiego także nie mamy potrzeby robić im żartów.

shamaramorgan
shamaramorgan
  1 września 2010
micolaus
micolaus: 1. Jak ludzie liczyli czas przed Chrystusem? Jakie mieli kalendarze i dlaczego nie uczą nas w szkole np. nt. kalendarza majów? Ten kalendarz jest o wiele logiczniejszy i bardziej precyzyjny. Nasz kalendarz jest komercyjny i takie miał zadanie od samego pocz.

ręce mi opadły i nie mam jak tego skomentować. :zonk:

micolaus
micolaus: 2. Dlaczego podaje sie nam w szkołach informacje, a nie wiedzę?

głupi i tak się niczego nie nauczy

micolaus
micolaus: 3. Dlaczego nie rozwija się u uczniów współpracę, lecz dziką rywalizację, współzawodnictwo? Przecież wiadomo, że dzięki współpracy osiąga się więcej. A dzięki rywalizacji m.in. skłóca się ludzi.

chyba w Twojej szkole, ziom.
Chłopaku, jesteś chyba w tym głupkowatym (gimnazjum???) wieku, wku***wiania innych ludzi zadając im głupie pytania, nie znając nawet faktów.
TrupiaCzacha
TrupiaCzacha
  2 września 2010

ja raz pinezke podstawilem na krzeslo takiej nauczycielce starej grubej dupie ona nat o siad i .... hahahahah ajaj wszyscy brechtali:Dale speniana byla nawet nie spytala kto to

innej nauczycielce moj kolega dla jaj sukienke podwinal do gory :D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.