xmeeeeenx
xmeeeeenx
  26 sierpnia 2010 (pierwszy post)
jestem studentką 1 roku.
myślicie,że opłaca się płacić miesięcznie 350zł za mieszkanie w dużym pokoju 3osobowym w centrum miasta ?

mieszkaliście tak kiedyś z 3 osobami w 1 pokoju ?
jak to wygląda ?

dzięki za odp.
TakeTheSunAway
Posty: 3033 (po ~157 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
TakeTheSunAway
  26 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: myślicie,że opłaca się płacić miesięcznie 350zł za mieszkanie w dużym pokoju 3osobowym w centrum miasta ?

Powiem tak: ja będę płacić 370-420 miesięcznie, w zależności od zużycia mediów, w dużym mieście, bardzo blisko centrum i to jest jedna z najtańszych ofert, jakie znalazłam.
Również w pokoju 3-osobowym.

Konto usunięte
Konto usunięte: mieszkaliście tak kiedyś z 3 osobami w 1 pokoju ? jak to wygląda ?

Tak, mieszkałam.
Generalnie nie jest źle, o ile dogaduje się ze współlokatorami. ;-)
xmeeeeenx
xmeeeeenx
  26 sierpnia 2010
TakeTheSunAway
TakeTheSunAway: Powiem tak: ja będę płacić 370-420 miesięcznie, w zależności od zużycia mediów, w dużym mieście, bardzo blisko centrum i to jest jedna z najtańszych ofert, jakie znalazłam. Również w pokoju 3-osobowym.

ooo widzę,ze też kraków ;D

TakeTheSunAway
TakeTheSunAway: Tak, mieszkałam. Generalnie nie jest źle, o ile dogaduje się ze współlokatorami. ;-)

ale nie jest niezręcznie ?
ciasno ? nie wiem...mało swobodnie ?
bo ja lubie przestrzeń,...kurde xD
TakeTheSunAway
Posty: 3033 (po ~157 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
TakeTheSunAway
  26 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ooo widzę,ze też kraków ;D

Ciężko było znaleźć coś w miarę taniego i blisko centrum.
Wszystkie najatrakcyjniejsze cenowo oferty były gdzieś na końcu świata, np. w Hucie. :P

Konto usunięte
Konto usunięte: ale nie jest niezręcznie ? ciasno ? nie wiem...mało swobodnie ? bo ja lubie przestrzeń,...kurde xD

Mnie na początku było trochę niezręcznie, ale to szybko minęło, w miarę jak coraz bardziej poznawałam współlokatorki.
Czy ciasno.. to zależy od tego jak duży jest pokój, ile jest tam rzeczy itp.
A i tak pewnie większą część dnia część z osób będzie poza domem, więc zrobi się troszkę 'luźniej' .;-)
Ethlinn
Ethlinn
  26 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: w dużym pokoju 3osobowym

Konto usunięte
Konto usunięte: z 3 osobami w 1 pokoju ?

jeśli dobrze rozumiem to z dwiema osobami będziesz mieszkać :woot:

obecnie mieszkam w akademiku, w pokoju 3osobowym i jest bardzo fajnie :tak: pokoje są co prawda małe, ale spokojnie można mieszkać ;)
no i 350 zł to raczej nie tak dużo, zwłaszcza jak na pokój w centrum.
Adrian
Adrian
  27 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jestem studentką 1 roku.


nie mam więcej pytań.

Konto usunięte
Konto usunięte: myślicie,że opłaca się płacić miesięcznie 350zł za mieszkanie w dużym pokoju 3osobowym w centrum miasta ?

tak, to jest bardzo tanio.
ULTIMATEshadow
ULTIMATEshadow
  29 sierpnia 2010

350zł w centrum miasta:and: kpią czy drogi szukają :and:
dlaczego musze studiować na takim zadupiu
-_-

Maizter
Maizter
  30 sierpnia 2010

jak jesteśś fajną laską z warszawy to zapraszam do siebie. all for free xD

UkolyszMnieDoSnu
UkolyszMnieDoSnu
  31 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: myślicie,że opłaca się płacić miesięcznie 350zł za mieszkanie w dużym pokoju 3osobowym w centrum miasta ?

tak.

ja będę studiować w 17tys mieście i za pokój 2 osobowy płace 300, więc nie wiem nad czym się zastanawiasz ;)
shamaramorgan
shamaramorgan
  31 sierpnia 2010

a co to za miasto? jak jakieś większe- opłaca się. We Wrocławiu miejsce w pokoju w Centrum to 450-500 zł standard. To znaczy w dwuosobowym, nie wiem jak jest w trzy.

ja płacę 370+rachunki za pokój, ale na końcu miasta :c

Konto usunięte
Konto usunięte: mieszkaliście tak kiedyś z 3 osobami w 1 pokoju ? jak to wygląda ?

oszczędzaj pieniądze na kino dla współlokatorów, jeśli będziesz chciał pobyć ze swoją drugą połówką :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.