DangerousRelations
DangerousRelations
  25 sierpnia 2010 (pierwszy post)
Witajcie :) :bye:

Dokładnie za tydzień o tej porze zapewne większość z Was wróci ze szkoły z uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego :) Mam zatem kilka pytań :)

Q1: Jak zamierzacie spędzić ostatni wolny tydzień wakacji?

Q2: Macie zakupione już książki/zeszyty/przybory ?

Q3: W której klasie/szkole teraz będzie się uczyć? Na jakim kierunku i dlaczego ?


do maturzystów:

Q4: co zamierzacie zdawać na egzaminie?

i chyba jedno z najważniejszych:

Q5: tęskniliście za szkołą? :D

Ja niestety nie odpowiem na żadne z pytań 1-4, ponieważ szkołę skończyłam w zeszłym roku, zdałam maturę i jeszcze mam wakacje w postaci urlopu, :mrgreen:
ale chętnie cofnęłabym się jeszcze do szkolnych czasów :)
monikamonisia20
monikamonisia20
  27 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Q2: Macie zakupione już książki/zeszyty/przybory ? Q3: W której klasie/szkole teraz będzie się uczyć? Na jakim kierunku i dlaczego ?

Studia Technik BHP, bo kurczę ratownik nie wyszedł do bani, ale cóż....

jest jeden zeszyt, długopis sie znajdzie;)
caramon
caramon
  27 sierpnia 2010

Pamiętam idąc na studia cieszyłem się pierwszego września, że jeszcze miesiąc wakacji przede mną..:) później z perspektywy czasu... zazdrościłem młodszym rocznikom, że mają spokojne głowy chodząc do liceów :) a teraz...kiedy człowiek pracuje i może tylko marzyć o urlopie...:) chociaż na studia by poszedł..:P żeby poczuć wytchnienie i te sławne imprezy na miasteczku studenckim AGH ;]

Enjooy
Enjooy
  28 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Q1: Jak zamierzacie spędzić ostatni wolny tydzień wakacji? Q2: Macie zakupione już książki/zeszyty/przybory ? Q3: W której klasie/szkole teraz będzie się uczyć? Na jakim kierunku i dlaczego ?


1. Beerfest, nocki spędzone z kuzynką, wypady na miasto itp :tak:
2. :tak:
3. 1 LO. Gdyż ponieważ nie ma żadnej szkoły kosmetycznej po gimnazjum, a nic innego, że tak powiem mnie nie "kręci".

Konto usunięte
Konto usunięte: Q5: tęskniliście za szkołą? :D


Może troche :ssh:
Nemuri
Nemuri
  28 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: 1: Jak zamierzacie spędzić ostatni wolny tydzień wakacji? Q2: Macie zakupione już książki/zeszyty/przybory ? Q3: W której klasie/szkole teraz będzie się uczyć? Na jakim kierunku i dlaczego ?

1. na lenieniu sie;P
2.mam :)
3.IIILO humanistyczno-jezykowa

Konto usunięte
Konto usunięte: Q4: co zamierzacie zdawać na egzaminie?

obowiazkowe, jezyk niemiecki. plus historia i geografia jako dodatkowe na rozszerzonym.
Suercer
Suercer
  28 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: 1: Jak zamierzacie spędzić ostatni wolny tydzień wakacji? Q2: Macie zakupione już książki/zeszyty/przybory ? Q3: W której klasie/szkole teraz będzie się uczyć? Na jakim kierunku i dlaczego ?


1. wypady na piwko, sport, relaks.

2. nie, zakupione mam tylko materiały potrzebne do matury.

3. kl III LO biol-chem-fiz

Konto usunięte
Konto usunięte: Q4: co zamierzacie zdawać na egzaminie?


polski, matematyka, angielski na podstawie + rozszerzenie z biologii i chemii.
yumaczki
yumaczki
  29 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Q1: Jak zamierzacie spędzić ostatni wolny tydzień wakacji? Q2: Macie zakupione już książki/zeszyty/przybory ? Q3: W której klasie/szkole teraz będzie się uczyć? Na jakim kierunku i dlaczego ?

1. spędzam ten weekend na czytaniu książki i uczeniu się na pierwszy sprawdzian , który został mi już zapowiedziany drogą mejlową ;/
2. Zeszyty i przybory mam już oczywiście zakupione. Książki zostały mi z tamtego roku szkolnego, a do nowych przedmiotów książek kupować nie będę.
3. Właśnie zaczynam 3 Technikum na profilu "technik żywienia i gospodarstwa domowego. Dlaczego? Hmm. Po prostu jak od dzieciństwa marzy się o "kucharzeniu" to trzeba dążyć do tego celu... ;p
Maizter
Maizter
  30 sierpnia 2010

1 września już niedługo a ja nie mam plecaka i kredek. Jakie proponujecie? Chciałem sobie kupić plecaczek ten z tesco za 4,99 ale akurat się skoćzyłśy. wzje.:cenzura:.e mam na to jaki to bedyie plecak, bo i tak u nas w sykole kaydz kopie plecaki.

ToJachester
ToJachester
  1 września 2010
:gora: Problemy z fizyką? Dołącz do nas! xD
http://www.fotka.pl/grupa/852620/Co_Einstein_powiedzial_swojemu_fryzjerowi_xD/Opis.html :gora:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.