CandyPink
CandyPink
  5 sierpnia 2010 (pierwszy post)

Teraz będę w 3 klasie liceum, czy mogę sobie wyrobić nową legitymację, bo moja stara wyrobiona w pierwszej klasie wygląda (a raczej nie wygląda) jak kawałek papieru który nadaje się jedynie do wytarcia tyłka. :ninja: ????
Trzeba pisać jakieś podanie o to, czy normalnie iść do sekretariatu na początku roku i poprosić babkę o wyrobienie?

I droga sprawa, potrzebuję jakiejś stronki gdzie dobrze i dokładnie jest opisana i wyjaśniona gramatyka angielska, chodzi mi o wszystkie czasy i tego typu duperele.

Thx ;**

ona268
ona268
  5 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Trzeba pisać jakieś podanie o to, czy normalnie iść do sekretariatu na początku roku i poprosić babkę o wyrobienie?

U mnie w szkole trzeba pisać podanie i dodatkowo za to zapłacić, chyba 9 zł.

Na mature potrzebna jest legitymacja, czy dowód ? Bo nie wiem czy mam wyrabiać :D
CandyPink
CandyPink
  5 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: U mnie w szkole trzeba pisać podanie i dodatkowo za to zapłacić, chyba 9 zł. Na mature potrzebna jest legitymacja, czy dowód ? Bo nie wiem czy mam wyrabiać :D

Kurde, chyba zadzwonie do szkoły i się zapytam.
Na maturę to raczej legitka właśnie.
TakeTheSunAway
Posty: 3033 (po ~157 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
TakeTheSunAway
  5 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Na mature potrzebna jest legitymacja, czy dowód ? Bo nie wiem czy mam wyrabiać :D

U nas wymagali dowodu, chyba, że ktoś jeszcze nie miał - to wtedy legitymacja.
Bananowaaa
Bananowaaa
  5 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Na mature potrzebna jest legitymacja, czy dowód ? Bo nie wiem czy mam wyrabiać :D

przy wejściu musisz pokazać dowód
CandyPink
CandyPink
  5 sierpnia 2010
TakeTheSunAway
TakeTheSunAway: U nas wymagali dowodu, chyba, że ktoś jeszcze nie miał - to wtedy legitymacja.

Aha, czyli w sumie to nie muszę wyrabiać nowej legitki, przez ten rok mogę mieć jeszcze tą najwyżej, zawsze mi się wydawało że to właśnie legitymację sprawdzają. :woot:
ZagUbiOona
ZagUbiOona
  6 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Na mature potrzebna jest legitymacja, czy dowód ? Bo nie wiem czy mam wyrabiać :D

Oczywiście, że dowód osobisty albo inny dokument tożsamości [prawo jazdy, paszport]
CandyPink
CandyPink
  6 sierpnia 2010

A znacie tą stronkę o którą prosiłam? :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: potrzebuję jakiejś stronki gdzie dobrze i dokładnie jest opisana i wyjaśniona gramatyka angielska, chodzi mi o wszystkie czasy i tego typu duperele.
shamaramorgan
shamaramorgan
  6 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Na maturę to raczej legitka właśnie.

na maturę, tylko i wyłącznie dowód (Albo paszport, prawo jazdy).
Legitymacja nie jest dokumentem potwierdzającym naszą tożsamość.
Legitymacja może Ci się przydać tylko do jakichś ulg za przejazdy.
CandyPink
CandyPink
  6 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: na maturę, tylko i wyłącznie dowód (Albo paszport, prawo jazdy). Legitymacja nie jest dokumentem potwierdzającym naszą tożsamość. Legitymacja może Ci się przydać tylko do jakichś ulg za przejazdy.

No prawa jazdy nie mam. :ninja:
Jedynie dowód będę miała pewnie za jakieś 2 miesiące, paszportu też nie posiadam :)
curly0
Posty: 389 (po ~71 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
curly0
  6 sierpnia 2010
U mnie w LO się płaciło, trzeba było pisać podanie i jeżeli miałaś to oddawałaś starą legitymację.

Na maturę TYLKO I WYŁĄCZNIE z dowodem albo prawem jazdy ewentualnie paszportem.
CandyPink
CandyPink
  6 sierpnia 2010
curly0
curly0: Na maturę TYLKO I WYŁĄCZNIE z dowodem albo prawem jazdy ewentualnie paszportem.

to spoko, nawet nie będę chyba wyrabiać tej legitymacji w takim razie.
ironiczna
ironiczna
  7 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A znacie tą stronkę o którą prosiłam?


http://www.ang.pl/

ja z tej swego czasu korzystałam ;)
WhisperOfHope
WhisperOfHope
  10 sierpnia 2010

jasne ze mozesz;) u mnie to kosztowało 9 zlotych

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.