eMeR
eMeR
  3 sierpnia 2010 (pierwszy post)

Niech mnie ktoś oświeci :ninja:

Obowiązkowo piszę polski, matematykę i obcy, załóżmy, że wszystkie te przedmioty zdaję :pavarotti: wybieram sobie jako przedmioty dodatkowe (mogę wybrać 6) np. biologię i historię. Historię zdaję a biologię NIE.

Co wtedy? Czekam do maja następnego roku, czy zdaję w sierpniu (?) czy kiedy?
Zdaję tylko tę biologię, czy wszystkie przedmioty dodatkowe, czy może wszystko od początku (przedmioty obowiązkowe i dodatkowe) ?

anielica90
anielica90
  3 sierpnia 2010

Jeśli zdasz wszystkie przedmioty obowiązkowe- to masz maturę w kieszeni bo każdy dodatkowy przedmiot musisz pisać na rozszerzeniu(?) bynajmniej ja tak miałam, wiec jeśli nie zdasz dodatkowego przedmiotu to i tak masz maturę

eMeR
eMeR
  3 sierpnia 2010

dodatkowy można pisać na podstawie lub podstawa+rozszerzenie :woot:

xCaRoTkAx
xCaRoTkAx
  4 sierpnia 2010

Poziom dodatkowego przedmiotu wybierasz dobrowolnie, może to być podstawowy LUB rozszerzony..

shamaramorgan
shamaramorgan
  4 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Poziom dodatkowego przedmiotu wybierasz dobrowolnie, może to być podstawowy LUB rozszerzony..

dokładnie. Za jakiś czas ma to się zmienić, ale raczej nie w następnym roku.

eMeR
eMeR: Co wtedy? Czekam do maja następnego roku, czy zdaję w sierpniu (?) czy kiedy?

jesli zalezy Ci na poprawie, piszesz ją za rok. Jeśli nie chcesz poprawiać, nic się nie stało.

eMeR
eMeR: Zdaję tylko tę biologię, czy wszystkie przedmioty dodatkowe, czy może wszystko od początku (przedmioty obowiązkowe i dodatkowe) ?

zdajesz to, co chcesz zdawać.
ZagUbiOona
ZagUbiOona
  4 sierpnia 2010
eMeR
eMeR: Niech mnie ktoś oświeci

Hm, ja słyszałam, że tylko maturzyści 2010 mieli takie udogodnienie, że mogli pisać przedmiot dodatkowy na podstawie lub rozszezrzeniu, no ale pewnie w następnym roku tego nie zmienią ^^
aaa, jeśli miałabyś tak jak my, to oczywiście - dodatkowego przedmiotu nie musisz zdać, by maturę zaliczyć. ;]
Paulinessa
Paulinessa
  4 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: może to być podstawowy LUB rozszerzony..


Może to być też podstawowy i rozszerzony
shamaramorgan
shamaramorgan
  4 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Może to być też podstawowy i rozszerzony

w dodatkowym aż tak dobrze nie ma.
Bo oba poziomy pisze się w jednym czasie.
Paulinessa
Paulinessa
  4 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: w dodatkowym aż tak dobrze nie ma. Bo oba poziomy pisze się w jednym czasie.


Kolezanka pisala niemiecki na obu poziomach z tego co wiem...
Paulinessa
Paulinessa
  4 sierpnia 2010

Aha, ale zdawala te i angielski jako obowiazkowy :tak:

Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  5 sierpnia 2010

JEsli nie zdasz przedmiotu dodatkowego w tym przypadku biol czy histori:) To niestety ale czekasz do nastepnego roku maja :) W sierpniu pisze sie poprawki z przedmiotów Obowiązkowych:)

shamaramorgan
shamaramorgan
  5 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Kolezanka pisala niemiecki na obu poziomach z tego co wiem...

z tego co kojarzę, w obcym można sobie wybrać poziom na pisemnym i ustnym.
Ale jak pisałam wcześniej oba poziomy (w dodatkowych) zaczynają się o tej samej porze, więc siłą rzeczy nie da rady zdawać jednego na różnych poziomach :d

Konto usunięte
Konto usunięte: Aha, ale zdawala te i angielski jako obowiazkowy

czyli miała 4 obowiązkowe? :crylol:
ZagUbiOona
ZagUbiOona
  5 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Może to być też podstawowy i rozszerzony

Tak można jedynie w przypadku języka polskiego, matematyki i obcego. ;] Inaczej ni uja :ninja:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.