Adzinka91
Adzinka91
  29 lipca 2010 (pierwszy post)

Cześć ;-)
W tym roku zaczynam pierwszy kierunek na który się dostałam, a w przyszłym roku może zacznę jeszcze jeden. I tu moje pytanie, jak to jest z tą rekrutacją? Gdzie na następny rok będę się musiała zgłosić i co powiedzieć? Będą brali pod uwagę moją maturę? Jakie jeszcze warunki trzeba spełnić?

WhisperOfHope
WhisperOfHope
  29 lipca 2010

nie. będę brali moją:zonk:

Adzinka91
Adzinka91
  29 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nie. będę brali moją

Jak nie masz nic do powiedzenia to się nie udzielaj ;-) Mi bardziej chodzi o to gdzie zgłosić, czy już teraz itp/
91kasia
91kasia
  29 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: W tym roku zaczynam pierwszy kierunek na który się dostałam, a w przyszłym roku może zacznę jeszcze jeden.

Jaki kierunek?
ja mam zamiar wziąć drugi kierunek dopiero na 3-4 roku bo I kierunek mam dość ciężki :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Gdzie na następny rok będę się musiała zgłosić i co powiedzieć?

To zależy czy to jest ta sama uczelnia czy inna, ale w obu przypadkach wydaje mi się, że do biura rekrutacji...

Konto usunięte
Konto usunięte: Będą brali pod uwagę moją maturę?

maturę albo wyniki z uczelni z I kierunku (na niektorych uczelniach jedno i drugie)
ZagUbiOona
ZagUbiOona
  29 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: I tu moje pytanie, jak to jest z tą rekrutacją?

Normalnie. Tak jak i w tym roku. Rejestrujesz się przez internet, opłacasz i czekasz.

Konto usunięte
Konto usunięte: Będą brali pod uwagę moją maturę?

To oczywiste :zonk:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie jeszcze warunki trzeba spełnić?

Zależy od uczelni. Na niektórych jest tak, że będziesz musiała mieć dość wysoką średnią, by w ogóle zacząć drugi kierunek.
znajduch
znajduch
  30 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jak to jest z tą rekrutacją?

tak samo... składasz papiery i czekasz...
sebastian199313
sebastian199313
  1 sierpnia 2010

I oni na pewno dadzą Ci odp

wirless21
wirless21
  10 sierpnia 2010

Musisz poczekać do rekrutacji 2011, wtedy rejestrujesz sie przez internet+ opłata rekrutacyjna, składasz kopię wyników maturki+ dowodu osobistego a gdy już się dostaniesz wybierz się tylko do biura rekrutacji i poinformuj ich że jesteś już studentką a oryginały dokumentów są juz na uczelni...cała reszta formalności obejmuje Cie tak samo jak przy pierwszej rekrutacji jedynie te oryginały odpadają..... a później pozostaje Ci jeszcze negocjowanie z wykładowcami jeśli jakieś przedmioty pokrywają się z 1szym kierunkiem.... może uda Ci się załatwić przepisanie... oceny :)
Powodzenia !

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.