KiwiLattina
KiwiLattina
  20 lipca 2010 (pierwszy post)

Cześć (;
Co można robić po liceum policyjnym i klasie policyjnej w liceum?
Sprzeczam się z kuzynką, która twierdzi że po samej tej szkole może zostać policjantką... Moim zdaniem nie ma raczej takiej możliwości, musiałaby skończyć jeszcze jakiś kurs albo szkołę policealną. No ale nie wierzy :mrgreen:

znajduch
znajduch
  21 lipca 2010

krawężnikiem i nikim więcej ;)

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  21 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: przeczam się z kuzynką, która twierdzi że po samej tej szkole może zostać policjantką... Moim zdaniem nie ma raczej takiej możliwości, musiałaby skończyć jeszcze jakiś kurs albo szkołę policealną. No ale nie wierzy

Masz rację, musisz iść do szkoły podoficerskiej dla policjantów.
Są dwie opcje: albo Szkoła Policji w Słupsku albo Wyższa Szkoła Oficerska Policji w Szczytnie.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

xxlookinmyeyesxxx
xxlookinmyeyesxxx
  21 lipca 2010

Po tej szkole nie zostaniesz policjantką, ewentualnie gdy ją skonczysz możesz złożyć podanie o pracę w policji potem czekają cie egzaminy: sprawnosciowy rozmowa z psychologiem lekarz rozmowa kwalifikacyjnai przed sprawnosciowka jest jeszcze jeden egzamin z wiedzy ogolnej ...jezeli ci sie uda przejsc to wszystko to na poczatek zostaniesz tak zwanym kraweznikiem:)

Paulinessa
Paulinessa
  21 lipca 2010

Nic nie można robić.

Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  21 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Cześć (; Co można robić po liceum policyjnym i klasie policyjnej w liceum? Sprzeczam się z kuzynką, która twierdzi że po samej tej szkole może zostać policjantką... Moim zdaniem nie ma raczej takiej możliwości, musiałaby skończyć jeszcze jakiś kurs albo szkołę policealną. No ale nie wierzy

Moze zostac policjantka :) ja wlasnie ucze sie do egzaminu a jestem po zwyklym lcieum nic nie musi robic weicej tylko zdac egzaminy
Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  21 lipca 2010

Po co piszecie takie glupoty najlepsi byli kraweznikami.. NIkt bez awansow nie został komisarzem

IKnowYouLoveMeGirl
IKnowYouLoveMeGirl
  22 lipca 2010
Krawężnik fajna fucha. ;D
Nie wiem jak jest, ale jeśli tak, że dostaję radiolkę i jeżdżę po osiedlach, ewentualnie trzeba jakiegoś dresa z pałą pognać to bardzo chętnie. :D
andrzejlisek
andrzejlisek
  22 lipca 2010
Kingusia
Kingusia: Po co piszecie takie glupoty najlepsi byli kraweznikami.. NIkt bez awansow nie został komisarzem

Dokładnie. W wojsku jest podobnie. Najpierw jest się szeregowy, potem starszy szeregowy, kapral, plutonowy i tak dalej. Każdy sierżant, czy chorąży również swego czasu miał wszystkie poprzednie stopnie.
KiwiLattina
KiwiLattina
  23 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Po tej szkole nie zostaniesz policjantką,

ja nie bo ja do tej szkoły nie chodzę ani nie chodziłam. :mrgreen:
Drozu
Drozu
  23 lipca 2010
Kingusia
Kingusia: Po co piszecie takie glupoty najlepsi byli kraweznikami.. NIkt bez awansow nie został komisarzem

Po samym liceum policyjnym komisarzem też nikt nie został. Zeby dostać się na wyższy stołek i nie pozostać przy krawężniku nie ma siły - trzeba się uczyć.
Konto usunięte
Konto usunięte: Dokładnie. W wojsku jest podobnie. Najpierw jest się szeregowy, potem starszy szeregowy, kapral, plutonowy i tak dalej. Każdy sierżant, czy chorąży również swego czasu miał wszystkie poprzednie stopnie.

Po skończonych studiach wyższych, nie związanych z armią idąć do wojska nie zaczynasz jako szeregowy... to dostajesz wyższy stopień wojskowy i od takiego stopnia zaczynasz swoją przygodę...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.