sweetolo19
sweetolo19
  19 lipca 2010 (pierwszy post)

Witajcie. W ubiegłym tygodniu złożyłem już komplet dokumentów na uczelnię, do której nie bardzo chciałem iść. Zrobiłem to bo była mała szansa na to, że dostanę się na to drugą uczelnię [zgłoszonych ok.1200 osób na 120 miejsc]. I się udało mi dostać na obie. I teraz mam pytanie czy mogę normalnie pójść do tej pierwszej i odebrać normalnie te dokumenty, które złożyłem. Czy potrzeba jakiegoś podania czy coś? A może im zakomunikować o tym co chcę robić?
Dziękuję za pomoc.

agniesiaO3
agniesiaO3
  20 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Witajcie. W ubiegłym tygodniu złożyłem już komplet dokumentów na uczelnię, do której nie bardzo chciałem iść. Zrobiłem to bo była mała szansa na to, że dostanę się na to drugą uczelnię [zgłoszonych ok.1200 osób na 120 miejsc]. I się udało mi dostać na obie. I teraz mam pytanie czy mogę normalnie pójść do tej pierwszej i odebrać normalnie te dokumenty, które złożyłem. Czy potrzeba jakiegoś podania czy coś? A może im zakomunikować o tym co chcę robić? Dziękuję za pomoc.

proponowałabym zadzwonić i sie ich zapytać. znam jedną uczelnię gdzie po prostu idziesz i zabierasz papiery kiedy chcesz, a znam też drugą gdzie trzeba pisać podanie o to aby odzyskac papiery
Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  21 lipca 2010

Zalezy jaka to cuzelnia w wiekszosci mzoesz isc i zabrac:)

KiwiLattina
KiwiLattina
  23 lipca 2010
Kingusia
Kingusia: cuzelnia

a co to? :woot: Mogłabyś zacząć pisać składnie, bo czasem trudno się zorientować o co Ci chodzi (;
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.