PaulinkaGisz
PaulinkaGisz
  17 lipca 2010 (pierwszy post)

Cześć ;]
1. Oglądałam ofertę i wydaje mi się, że nie potrzeba tutaj rozszerzonego polskiego, tylko angielski :woot:
http://bip.us.edu.pl/sites/bip.us.edu.pl/files/prawo/WFIL_cz_III.pdf
dobrze mi się wydaje ??
[na filologię angielską].
2. Jak to jest, kiedy chce się wziąć równocześnie 2 kierunki studiów? Jest taka możliwość wzięcia drugiego za darmo? Czy trzeba płacić? I jak to się odbywa, trzeba to wcześniej gdzieś zgłosić?

Bardzo dziękuję za odpowiedzi.

shamaramorgan
shamaramorgan
  17 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: dobrze mi się wydaje ??

chyba tak. Nic nie było napisane na temat rozszerzenia z innych przedmiotów.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jest taka możliwość wzięcia drugiego za darmo?

w następnym roku jeszcze chyba będą za darmo
Konradziq
Konradziq
  17 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Jak to jest, kiedy chce się wziąć równocześnie 2 kierunki studiów? Jest taka możliwość wzięcia drugiego za darmo? Czy trzeba płacić? I jak to się odbywa, trzeba to wcześniej gdzieś zgłosić?

Słyszałem kiedyś informację o planie wprowadzenia płatnego drugiego kierunku. Nie wiem, jak sprawa wygląda na dzień dzisiejszy, być może nawet z tego zrezygnowano.

Odbywa się to tak, iż:
zgłaszasz sprawę do Dziekana danego kierunku i prosisz o indywidualny tok studiów.
W zależności od tego, jak to załatwisz (bo opcje mogą być różne, w różnych uczelniach), będziesz albo musiała być obecna na połowie zajęć albo nikt tego nie będzie sprawdzać. Będziesz mogła wcześniej (bądź później) podchodzić do egzaminów i kolokwiów, a jeśli te dwa kierunki w jakiś stopniu się pokrywają, będziesz mogła otrzymać przepis z przedmiotu, który już masz zaliczony na pierwszym kierunku.

I nie jestem pewien, ale coś mi się kojarzy, że drugi kierunek można rozpocząć dopiero na drugim roku studiów (tego pierwszego kierunku). Ale o to musisz jeszcze zapytać.
PaulinkaGisz
PaulinkaGisz
  18 lipca 2010
Konradziq
Konradziq: Odbywa się to tak, iż: zgłaszasz sprawę do Dziekana danego kierunku i prosisz o indywidualny tok studiów. W zależności od tego, jak to załatwisz (bo opcje mogą być różne, w różnych uczelniach), będziesz albo musiała być obecna na połowie zajęć albo nikt tego nie będzie sprawdzać. Będziesz mogła wcześniej (bądź później) podchodzić do egzaminów i kolokwiów, a jeśli te dwa kierunki w jakiś stopniu się pokrywają, będziesz mogła otrzymać przepis z przedmiotu, który już masz zaliczony na pierwszym kierunku.

a trzeba w takim wypadku koniecznie mieć indywidualny?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.