Benitto
Benitto
  15 lipca 2010 (pierwszy post)

Czy dobrym pomysłem jest rozpoczęcie licencjatu na kierunku finanse i rachunkowość w Wyższej Szkole Bankowej,a potem zrobienie 2 lat magisterki na Uniwersytecie Ekonomicznym.
Uważacie,że studiowanie Finansów i rachunkowości ma sens i jest praca po tym czymś ?
Znacie może kogoś kto ukończył taki kierunek ?
Pracuje w wyuczonym zawodzie ?
Jak sobie radzi w życiu?
Na jakiej uczelni kończył ?

91kasia
91kasia
  15 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy dobrym pomysłem jest rozpoczęcie licencjatu na kierunku finanse i rachunkowość w Wyższej Szkole Bankowej,a potem zrobienie 2 lat magisterki na Uniwersytecie Ekonomicznym.

Uważam, ze tak i sama tak zrobię ;) Poza tym część wykładowców z Uniwersytetu Ekonomicznego wykłada także na WSB

Konto usunięte
Konto usunięte: Uważacie,że studiowanie Finansów i rachunkowości ma sens i jest praca po tym czymś ?

oczywiście ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Znacie może kogoś kto ukończył taki kierunek ? Pracuje w wyuczonym zawodzie ? Jak sobie radzi w życiu?

Znam... Zarabia niezłą kasę jako księgowa w dużej firmie ;)
91kasia
91kasia
  15 lipca 2010

btw... kto sie wybiera na ten kierunek do WSB? :D

shamaramorgan
shamaramorgan
  15 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy dobrym pomysłem jest rozpoczęcie licencjatu na kierunku finanse i rachunkowość w Wyższej Szkole Bankowej,a potem zrobienie 2 lat magisterki na Uniwersytecie Ekonomicznym.

myślę, że to dobry pomysł...

Konto usunięte
Konto usunięte: Uważacie,że studiowanie Finansów i rachunkowości ma sens i jest praca po tym czymś ?

no pewnie. Nie dość, że jest po tym praca, to jeszcze nieźle płatna ;)
Ale zawód księgowego to też ogromna odpowiedzialność...

Konto usunięte
Konto usunięte: Znacie może kogoś kto ukończył taki kierunek ?

mój nauczyciel od rachunkowości :d

Konto usunięte
Konto usunięte: Pracuje w wyuczonym zawodzie ?

pracował, ale wybrał bardziej stabilną pracę.
powerorginal
powerorginal
  15 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Znacie może kogoś kto ukończył taki kierunek ? Pracuje w wyuczonym zawodzie ?

tak znam... 2 osoby jednak nie udalo im sie zdobyc pracy po tym kierunku ...
Praca zawsze jakas jest ... tyle ze nie zawsze potrzeba miec mgr. Rachunkowosci i finansow aby pracowac w kiepskiej firmie jako ksiegowy za 2 tys netto ... praca bardzo odpowiedzialna i czesto malo doceniana ... owszem moze uda Ci sie zdobyc posade w dobrej firmie i wtedy zarobki beda zadawalajace... jednak z tego co widze jest duzo chetnych na kierunki "finansowe" ... a to nie jest dobrze bo sam ide na rachunkowosc i finanse i boje sie juz, ze po studiach bedzie lipa ...

Konto usunięte
Konto usunięte: btw... kto sie wybiera na ten kierunek do WSB? :D

Ja na na WSBIF w bb...
aha co do osoby ktora pracuje w swoim zawodzie to moj nauczyciel z rachuny - sama zmienila prace z ksiegowosci na nauczyciela - wygodniejsza i podobnie oplacalna i mniej odpowiedzialna ...
Mussol
Mussol
  16 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: no pewnie. Nie dość, że jest po tym praca, to jeszcze nieźle płatna ;


Konto usunięte
Konto usunięte: tak znam... 2 osoby jednak nie udalo im sie zdobyc pracy po tym kierunku ...

ych i bądź tu mądry i pisz wiersze :D

Konto usunięte
Konto usunięte: im sie zdobyc pracy po tym kierunku ...

to czym się zajmują ?

Konto usunięte
Konto usunięte: finansow aby pracowac w kiepskiej firmie jako ksiegowy za 2 tys netto ..

na początek to i tak bardzo dobre wynagrodzenie+zdobycie doświadczenia to już w ogóle :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Znam... Zarabia niezłą kasę jako księgowa w dużej firmie ;)

co kończyła ?

Konto usunięte
Konto usunięte: btw... kto sie wybiera na ten kierunek do WSB? :D

ja ale zaocznie na Poznań :P
91kasia
91kasia
  16 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: co kończyła ?

finanse i... zarabia 10 tys miesiecznie :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: ja ale zaocznie na Poznań :P

ja tez Poznań :rock: ( z tym że dzienne)
WhisperOfHope
WhisperOfHope
  16 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Uważacie,że studiowanie Finansów i rachunkowości ma sens i jest praca po tym czymś ?

uważammm że ma.
shamaramorgan
shamaramorgan
  16 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ych i bądź tu mądry i pisz wiersze :D

wiesz jak się zakręci, to w kazdym fachu znajdzie się pracę :)
Fuhrer
Fuhrer
  16 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: wiesz jak się zakręci, to w kazdym fachu znajdzie się pracę :)

eee chyba nie w każdym np po takiej klimatologii ? :rotfl:
oceanologii,filozofii ?

Konto usunięte
Konto usunięte: finanse i... zarabia 10 tys miesiecznie

ale na jakiej uczelni :ziober2: ;P ?
Fuhrer
Fuhrer
  16 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ja tez Poznań ( z tym że dzienne)

na dzienne mnie nie stać :D
poza tym przerabiałem już dojeżdżanie co tydzień z żarciem i ubraniami do Pzn i nie chce mi się więcej :F
zarzuciłem już studia na Politechnice (technologia chemiczna ) więcej już szans nie dostane od matki na studiowanie :D WSB to ostatnia szansa :P
shamaramorgan
shamaramorgan
  17 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: eee chyba nie w każdym np po takiej klimatologii ? oceanologii,filozofii ?

po filozofii, mozna pracować w redakcji gazety ;)
zresztą wiele kierunków to tzw. uzupełniające, by mieć specjalizację w danej dziedzinie
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.