Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  29 czerwca 2010 (pierwszy post)

Dowiedziałam się że jutro mozna isc poznać swoje wyniki matur. Ale dzis Kolezanka powiedziala mi że dowiedzieć tak ale świadectwa dopiero za pare dni . Orientuje sie ktos jak to wyglada bo byłam caly czas przekonana że to własnie jutro dostane świadectwo:P

MagdalenaWS17
MagdalenaWS17
  30 czerwca 2010

będzie mi pasowało chciałam wysłać

julCiak69
julCiak69
  30 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: wy też sie boicie przed wynikiem z polskiego?
nie. :) pisałam ze "Świętoszka". całe wolne miejsce zajęte drobnym maczkiem. myślę, że 60% uzbieram. :rock:
agniesiaO3
agniesiaO3
  30 czerwca 2010

wysnki sprawdzone :) na necie o 4 rano ;P polski poszedł mi nadzwyczaj dobrze, na próbnych zawsze miałam 60-70% a tu 90 wyszło :)

RyyB
RyyB
  30 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: wysnki sprawdzone :) na necie o 4 rano ;P polski poszedł mi nadzwyczaj dobrze, na próbnych zawsze miałam 60-70% a tu 90 wyszło :)


kujonka :D !!!!
RyyB
RyyB
  30 czerwca 2010
julCiak69
julCiak69: xTanCerEczKax:wy też sie boicie przed wynikiem z polskiego? nie. :) pisałam ze "Świętoszka". całe wolne miejsce zajęte drobnym maczkiem. myślę, że 60% uzbieram.


ja sądze iz uzbierasz ledwo 20 % :D
julCiak69
julCiak69
  30 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ja sądze iz uzbierasz ledwo 20 % :D
ha! 91% z polskiego. :zakochany: komisja była za "Świętoszkiem", a nie za Hanną Krall. :rock:
agniesiaO3
agniesiaO3
  30 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: kujonka :D !!!!

no jasne :D tak na serio to wszytsko posżło mi pięknie ładnie oprócz biologii na której mi najbardziej zależało...
julCiak69
julCiak69
  30 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: oprócz biologii na której mi najbardziej zależało..
to jak Ci ona poszła? :woot:
margotka
margotka
  30 czerwca 2010

słonka moje,

temat wyzej proszę traktować jako jedyny dot. wyników matur i tam się rozpisujcie

pozdr.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.