CrazyMonica
CrazyMonica
  28 czerwca 2010 (pierwszy post)

Zarejestrowałam się już w ERK i wpłaciłam opłatę rekrutacyjną, ale czy trzeba jeszcze do 5 lipca wysłać podanie i dowód wpłaty? Jeśli tak to na podaniu nie będę miała wyniku z matur, czy to w czymś przeszkadza? Czy oni sami tam dostają info o mojej maturze? Proszę o odpowiedź.

shamaramorgan
shamaramorgan
  28 czerwca 2010

podanie i te wszystkie inne dokumenty wysyłasz wtedy, gdy będziesz na liście przyjętych

CrazyMonica
CrazyMonica
  28 czerwca 2010

Aha czyli wcześniej poza opłatą rekrutacyjną nic nie trzeba. Tylko wpłacić na konto i czekać na wyniki rekrutacji tak?

shamaramorgan
shamaramorgan
  28 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Aha czyli wcześniej poza opłatą rekrutacyjną nic nie trzeba. Tylko wpłacić na konto i czekać na wyniki rekrutacji tak?

uzupełnij wszystkie dane na tej stronie internetowej. Wpłać wpisowe i czekaj w środę na wyniki. Możesz je wpisać, bo w sumie nie wiem czy uczelnie ściągają z CKE nasze wyniki, czy sami musimy je wpisywać. No i czekaj na wyniki.
Jeśli będziesz na liście (z tego co wiem uczelnia wysyła nam wiadomość, czy jesteśmy na liście głównej, rezerwowej itp.) musisz w ciągu kilku dni (określonych w terminarzu) dostarczyć potrzebne dokumenty :)
malachodztu
Posty: 4 (po ~37 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
malachodztu
  28 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Możesz je wpisać, bo w sumie nie wiem czy uczelnie ściągają z CKE nasze wyniki,

Rok temu na UŁ trzeba było samemu :ninja:
shamaramorgan
shamaramorgan
  29 czerwca 2010
malachodztu
malachodztu: Rok temu na UŁ trzeba było samemu

ja tam nie wiem, dopiero jutro sie przekonam jak jest na UWr :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.