WhoCares00
WhoCares00
  24 czerwca 2010 (pierwszy post)

Jest taka sprawa: mam mieć poprawkę w sierpniu z całego roku bo nauczycielka mnie udu.piła na semestr z zaliczenia, w zeszłym tygodniu wzięła mnie i na osobności powiedziała, że nie mam nawet co próbować bo i tak nie zdam tej poprawki.
Chciałam się pouczyć i zdać ale skoro ona tak powiedziała to pewnie tak zrobi, poza tym z tej nauczycielki jest wredna pi**a, wszyscy w szkole o niej mówią, a ja teraz nie wiem co zrobić w tej sytuacji, bo jakbym gdzieś to zgłosiła to ona się wyprze, w nauczycielach i u dyrektora raczej nie ma co szukać wsparcia bo oni będą za nią a nie za mną, poza tym moja szkoła rządzi się swoimi prawami.

Co zrobić? Powiedziałam mamie ale ona tylko wzruszyła rękami... też nie wie.

IKnowYouLoveMeGirl
IKnowYouLoveMeGirl
  25 czerwca 2010
Rzeczywiście kiepskawa sytuacja. ;/
Próbuj. Życie nauczyło mnie, że nie należy się poddawać. Jednakże jeśli nauczycielka chce usadzić to może to zrobić, ale nie odpuszczać - lepiej żałować, że się spróbowało, niż przez resztę życia żałować, że się tego nie zrobiło. Jak zobaczy, że coś umie to powinnaś zdać, a jeśli nie... wtedy możesz jej trochę zepsuć publicznie opinię - co Ci zależy? :D
Flo
Flo
  25 czerwca 2010

z czego ta poprawka? naucz sie i idz zaliczac, bedzie tam komisja, wiec jesli bedziesz umiala to zdasz

RuMcAjS95
RuMcAjS95
  25 czerwca 2010

Poucz się i zadaj. Powodzenia. :)

margotka
margotka
  25 czerwca 2010
Flo
Flo: z czego ta poprawka? naucz sie i idz zaliczac, bedzie tam komisja, wiec jesli bedziesz umiala to zdasz


dokaldnie.. głosem decydujacym jest dyrekcja.. masz też prawo zdawac egzmain komisyjny w kuratorium:]

a btw słowa "udu.piła" hm.. gdy uczeń pracuje przez cały rok niekoneicznie systematycznie nie ma szans na to, by nie zdać... :]
oOoBuZiAcZeKoO
oOoBuZiAcZeKoO
  25 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:

przeciez to nie ona sprawdza te zadania tylko cala komisja!!

PRÓBÓJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
diamond185
diamond185
  25 czerwca 2010

poucz się i powodzenia trzymam kciuki i pozdro:*:*

Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  25 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jest taka sprawa: mam mieć poprawkę w sierpniu z całego roku bo nauczycielka mnie udu.piła na semestr z zaliczenia, w zeszłym tygodniu wzięła mnie i na osobności powiedziała, że nie mam nawet co próbować bo i tak nie zdam tej poprawki. Chciałam się pouczyć i zdać ale skoro ona tak powiedziała to pewnie tak zrobi, poza tym z tej nauczycielki jest wredna pi**a, wszyscy w szkole o niej mówią, a ja teraz nie wiem co zrobić w tej sytuacji, bo jakbym gdzieś to zgłosiła to ona się wyprze, w nauczycielach i u dyrektora raczej nie ma co szukać wsparcia bo oni będą za nią a nie za mną, poza tym moja szkoła rządzi się swoimi prawami.

Z tego co wiem to w komisji na poprawkach siedzi twoja nauczycielka p[lus jescze jedna:) jesli nauczysz sie wszystkiego I potkniesz sie tylko an szczególach nie ma prawa cie usadzic;)
tja
tja
  26 czerwca 2010

to nie od niej zależy czy będziesz zdawać czy nie. to jest też decyzja dyrekcji.
nie ona będzie to sprawdzać, tylko komisja egzaminacyjna, więc jak moim zdaniem nie musisz się martwić.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.