KiwiLattina
KiwiLattina
  17 czerwca 2010 (pierwszy post)
Niestety, usrało się i dostałam ndst z historii. :ninja:
Z większości przedmiotów mam piątki, czwórki, mam tylko jedną trójkę, ale historii szczerze nie trawię, na samą myśl o uczeniu się tych wszystkich dat dostaję drgawek. :haft:
Na domiar złego jestem na profilu z rozszerzoną historią, ale to tylko z powodu angielskiego i hiszpańskiego, które w mojej klasie są również na poziomie rozszerzonym, a z powodu tej nieszczęsnej historii nie chciałam rezygnować z profilu, który mnie interesuje.
Denerwuje mnie też to, że koleżanka która nie chodziła przez 3 miesiące do szkoły a potem dostała indywidualne, pozaliczała wszystkie przedmioty i nie musi pisać żadnej poprawki, chociaż inne osoby z naszej klasy które miały mniej nieobecności niż ona, ale wg nauczycieli też DUŻO, dostały enkaela.
I gdzie tu jest sprawiedliwość, powiedzcie mi?! :and:

Czy na poprawce można zaliczyć tylko na dopa przedmiot, czy na inną ocenę też? Jaka jest skala ocen tam, że tak zapytam? :ninja: Bo mimo wszystko chciałabym postawić na swoim i udowodnić nauczycielowi...
agasta
agasta
  17 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy na poprawce można zaliczyć tylko na dopa przedmiot, czy na inną ocenę też? J

Nie wiem czy wszedzie, ale u mnie w szkole normalnie mozna bylo zaliczac na wyzsze oceny, sama dawniej zaliczylam tak matematyke na 4 :ziober2:
Wiec raczej mozna :-P

Konto usunięte
Konto usunięte: I gdzie tu jest sprawiedliwość, powiedzcie mi?!

Nie ma sprawiedliwosci w szkole. Sama mi kiedys nauczycielka powiedziala "Ty Koczurka, to Ty a Maryska,to Maryska, ocena,ocenie nie jest rowna" :)

Konto usunięte
Konto usunięte: że koleżanka która nie chodziła przez 3 miesiące

:ziober2:
KiwiLattina
KiwiLattina
  17 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem czy wszedzie, ale u mnie w szkole normalnie mozna bylo zaliczac na wyzsze oceny, sama dawniej zaliczylam tak matematyke na 4 Wiec raczej mozna :-P

Zaliczyłaś na 4 na poprawce? sierpniowej?

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ma sprawiedliwosci w szkole. Sama mi kiedys nauczycielka powiedziala "Ty Koczurka, to Ty a Maryska,to Maryska, ocena,ocenie nie jest rowna" :)

śmieszne powiedzonko :) ale nawet nie wiesz jak mnie ta cała sytuacja drażni :and: Jak można nie chodzić przez 3 miesiące, potem chodzić niecały miesiąc, i w ten niecały miesiąc wszystko pozaliczać i to na nienajgorsze oceny, już nawet mniejsza o tą moją poprawkę, ale 1/4 mojej klasy ma NKL z chodziła o wiele bardziej intensywnie niż ona :ninja:
agasta
agasta
  17 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Zaliczyłaś na 4 na poprawce? Sierpniowej?

Tak, w sierpniu :P
Pamietam te 10 pytan z matmy .. Ach ! :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak można nie chodzić przez 3 miesiące, potem chodzić niecały miesiąc, i w ten niecały miesiąc wszystko pozaliczać i to na nienajgorsze oceny, już nawet mniejsza o tą moją poprawkę, ale 1/4 mojej klasy ma NKL z chodziła o wiele bardziej intensywnie niż ona

NOrmalnie tak mozna :ziober2:
Ona miala indywidualne, wiec powod miala powazny pewnie nie chodzac do szkoly,wiec mniejsze zlo.
Gorzej, jak tacy wagarowicze perfidni nie chodza do szkole, potem przyjda, w tydzien wszystko zalicza i maja 4 :ziober2:
KiwiLattina
KiwiLattina
  17 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: NOrmalnie tak mozna Ona miala indywidualne, wiec powod miala powazny pewnie nie chodzac do szkoly,wiec mniejsze zlo.

Nie miała. Po prostu nie chciała chodzić bo się nie dogadywała z nikim, była dziwna w ogóle :ninja:
I czekała aż dostanie indywidualne, nawet nie wiadomo jakim cudem je dostała.

Konto usunięte
Konto usunięte: Gorzej, jak tacy wagarowicze perfidni nie chodza do szkole, potem przyjda, w tydzien wszystko zalicza i maja 4

To też musi być denerwujące, ale u mnie w szkole takich sytuacji nie ma.

Konto usunięte
Konto usunięte: Tak, w sierpniu :P Pamietam te 10 pytan z matmy .. Ach !

pytań? a nie zadań...?
agasta
agasta
  17 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: To też musi być denerwujące, ale u mnie w szkole takich sytuacji nie ma.

Oj wkurza, wkurza. Wiem po sobie:ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: pytań? A nie zadań...?

Zadan,zadan. Wybacz;P

Dostalismy 50 zadan od nauczycielki,z ktorych mielismy komisia. Ona nawet nie zmieniala tresci, liczb, nic. Wszystkie z ksiazki,zywcem:ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie miała. Po prostu nie chciała chodzić bo się nie dogadywała z nikim, była dziwna w ogóle I czekała aż dostanie indywidualne, nawet nie wiadomo jakim cudem je dostała.

Nie ma indywidualnych z powodu niedogadywania sie, musza byc baaardzo wazne powody :)
A nie o wszystkim musicie wiedziec przeciez, zawsze to mogla byc sciema:-P
Flo
Flo
  17 czerwca 2010

a nie mogłaś o tym napisać w tamtym temacie?

KiwiLattina
KiwiLattina
  17 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Dostalismy 50 zadan od nauczycielki,z ktorych mielismy komisia. Ona nawet nie zmieniala tresci, liczb, nic. Wszystkie z ksiazki,zywcem

aż 50? :O
a pisałaś tylko z jednego semestru, czy z całego roku?

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ma indywidualnych z powodu niedogadywania sie, musza byc baaardzo wazne powody :) A nie o wszystkim musicie wiedziec przeciez, zawsze to mogla byc sciema:-P

Ja wiem z jakiego powodu ona ma... mieszka blisko mnie i nasze mamy czasem rozmawiają. Na "papierku" ma napisane że z powodu choroby, ale tak naprawdę ma załatwione to nauczanie indywidualne i gdyby nie miała znajomości, w życiu by go nie dostała. :tak:
agasta
agasta
  17 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Aż 50? :O A pisałaś tylko z jednego semestru, czy z całego roku?

Dla mnie to tylko.
Wiesz u mnie komis z matmy wygladal tak,ze:
Dostaje 50 zadan,ucze sie ich na pamiec, na poprawce dostaje 10 wyrywkowo wzietych przez nauczycielke, bez jakiejkolwiek zmiany czegos . Wole te 50 zadan, niz dostac zagadnienia i nie wiedziec co DOKLADNIE dostane :-P

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja wiem z jakiego powodu ona ma... Mieszka blisko mnie i nasze mamy czasem rozmawiają. Na "papierku" ma napisane że z powodu choroby, ale tak naprawdę ma załatwione to nauczanie indywidualne i gdyby nie miała znajomości, w życiu by go nie dostała.

TO skoro wiesz,ze ma lewe takie zaswiadczenie,bo nie jest chora, to to zglos :ziober2:
KiwiLattina
KiwiLattina
  17 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Dla mnie to tylko. Wiesz u mnie komis z matmy wygladal tak,ze: Dostaje 50 zadan,ucze sie ich na pamiec, na poprawce dostaje 10 wyrywkowo wzietych przez nauczycielke, bez jakiejkolwiek zmiany czegos . Wole te 50 zadan, niz dostac zagadnienia i nie wiedziec co DOKLADNIE dostane :-P

uczenie się na pamięć, to bez sensu. :ziober2:
Zresztą ja pewnie dostanę zagadnienia, nie będą to zadania z książki, wiem bo laski z naszej klasy już pisały w zeszłym roku i mniej więcej wiem jak ten komis wyglądał... ale z tymi 50 zadaniami mnie zaskoczyłaś :O Nie dała Ci zagadnień, tylko 50 zadań do nauczenia? ^^

Konto usunięte
Konto usunięte: TO skoro wiesz,ze ma lewe takie zaswiadczenie,bo nie jest chora, to to zglos

Nie no, nie będę świnią, nie chcę tego zgłaszać bo narobię tylko niepotrzebnej afery, a i tak zda, i tak, co najwyżej mogliby na nią popatrzeć inaczej w następnej klasie, chociaż i tak podobno wychowawczyni wie jaki jest prawdziwy powód. :ninja:
Dlatego też dziwi mnie taka postawa nauczycieli, jeszcze głoszą hasła, jacy to oni sprawiedliwi nie są, a ci ludzie którzy mają NKL mogą nawet nie zdać, chociaż chodzili więcej niż ona... Z historią to samo, miała gorsze oceny ode mnie, nawet na semestr, ale teraz nagle ma 4 :O Dlatego mówię, to wystawianie ocen jest tak zaj*ebiście sprawiedliwe że głowa mała. :szok:
agasta
agasta
  17 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ale z tymi 50 zadaniami mnie zaskoczyłaś :O Nie dała Ci zagadnień, tylko 50 zadań do nauczenia? ^^

Tak. Baba taka glupia, jako jedyna moja szkola i tylko z matematyki z Pania D ma tak smiesznego i banalnego komisa;P

Konto usunięte
Konto usunięte: Zresztą ja pewnie dostanę zagadnienia, nie będą to zadania z książki, wiem bo laski z naszej klasy już pisały w zeszłym roku i mniej więcej wiem jak ten komis wyglądał... A

Zazwyczaj wygladaja podobnie, nie tak z gotowca;o

Konto usunięte
Konto usunięte: uczenie się na pamięć, to bez sensu.

Jak ktos nie potrafi rozumiec,uczy sie na pamiec;P
Chociaz,zadania banalnie proste byly ;p

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie no, nie będę świnią, nie chcę tego zgłaszać bo narobię tylko niepotrzebnej afery, a i tak zda, i tak, co najwyżej mogliby na nią popatrzeć inaczej w następnej klasie, chociaż i tak podobno wychowawczyni wie jaki jest prawdziwy powód. Dlatego też dziwi mnie taka postawa nauczycieli, jeszcze głoszą hasła, jacy to oni sprawiedliwi nie są, a ci ludzie którzy mają NKL mogą nawet nie zdać, chociaż chodzili więcej niż ona... Z historią to samo, miała gorsze oceny ode mnie, nawet na semestr, ale teraz nagle ma 4 :O Dlatego mówię, to wystawianie ocen jest tak zaj*ebiście sprawiedliwe że głowa mała.

Olac to,nie zmieni sie tego. Pilnowac wlasnego tylka i wlasnych ocen.
Nigdy ocena nie byla rowna ocenie,zreszta jest tylko napisana napapierku i prawde mowiac,ma G do wiedzy jaka osoba ma;-P
x33Exceptional
x33Exceptional
  18 czerwca 2010
ale wymyślili syto..
http://sk9.pl/8be5e8
OwocowoKolorowox3
OwocowoKolorowox3
  18 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: I gdzie tu jest sprawiedliwość, powiedzcie mi?!

Niestety, życie nie jest sprawiedliwe.
Też kiedyś wielce nad tym ubolewałam, ale teraz dałam sobie z tym spokój, bo przecież sama świata nie zmienię...
Najlepiej to pilnować tylko i wyłącznie swoich interesów, na sprawy innych mieć wy**je**ba**ne :))
Pociesz się tym, że Ty choć masz gorsze oceny i musisz się uczyć żeby je zdobyć, kiedy ktoś ma to za darmo, będziesz miała coś w głowie i może później Ci się to zwróci, choćby na maturze. A tamta dziewczyna może potem będzie żałować... a może i nie.
W każdym razie nie warto zawracać sobie tym głowy i się niepotrzebnie denerwować ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.