SmallGirls
SmallGirls
  16 czerwca 2010 (pierwszy post)
Może to głupota, ale chodzę do szkoły policealnej i Pani mgr od chemii kosmetycznej kazała zrobić nam zielnik roślin, które mają zastosowanie w kosmetyce.

Ale mniejsza o to.. najważniejsze jest to, że nie wiem w czym go zrobić.
Segregator i skoroszyt odpada bo takie zielniki robi się w podst. :)


Pomocy :D
julCiak69
julCiak69
  16 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale mniejsza o to.. najważniejsze jest to, że nie wiem w czym go zrobić. Segregator i skoroszyt odpada bo takie zielniki robi się w podst. :)
dlaczego niby? skoroszyt, czy segregator to dobry pomysł. ewentualnie weź zakup taki stary album i jego wykorzystaj na zielnik. nie widzę problemu w zasadzie. bo niby dlaczego miałabyś zrezygnować z metody, jaką wykorzystują dzieci w wieku 11 lat?
SmallGirls
SmallGirls
  16 czerwca 2010

też właśnie myślałam o albumie... tylko obawiam się, że większość mojej klasy bd miała właśnie zielnik w segregatorze lub skoroszycie :)

KiwiLattina
KiwiLattina
  17 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Segregator i skoroszyt odpada bo takie zielniki robi się w podst. :)

Moim zdaniem to jednak najlepsze rozwiązanie... Ewentualnie zrób na kolorowych kartkach i wsadź do przezroczystej koszulki.
agniesiaO3
agniesiaO3
  18 czerwca 2010

uwielbiam robić zielniki:D jak dobrze pójdzie to czeka mnie jeden na studiach ;D
ja bym robiła w skoroszycie, chyba że chcesz się jakoś wykazać, zrób sama z brystolu jakąś teczuszkę czy coś takiego, bedziesz mogła sama jakoś ładnie ozdobić, itp
a jakie rośliny wybierasz?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.