WhoCares00
WhoCares00
  16 czerwca 2010 (pierwszy post)

Cześć:)
W tym roku mam mieć poprawkę z angielskiego w sierpniu. Myślę już co będzie jak jej nie zdam. Czy jest taka możliwość, że wystawili by mi 2 i oddali papiery a ja poszłabym do innego LO, np. wieczorowo?
W ogole to kiedy mniej więcej w sierpniu są te poprawki? Wiem że pod koniec ale od kiedy się zaczynają?

julCiak69
julCiak69
  16 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy jest taka możliwość, że wystawili by mi 2 i oddali papiery a ja poszłabym do innego LO, np. wieczorowo?
zależy to od szkoły w dużej mierze. czasami nauczyciele proponują: "wystawię Ci ten dopuszczający na koniec, ale zabieraj papiery do innej szkoły" :tak: można też się spytać, czy to przewiduje statut szkoły. zapytaj się nauczycielki teraz, w trakcie roku szkolnego, póki jest czas.

Konto usunięte
Konto usunięte: W ogole to kiedy mniej więcej w sierpniu są te poprawki? Wiem że pod koniec ale od kiedy się zaczynają?
to jest ostatni tydzień sierpnia. a teraz patrząc na kalendarz to będzie od 23ciego albo 24tego. to także ustala szkoła z nauczycielami danego przedmiotu. w jednej szkole np. poprawka z angielskiego będzie 25sierpnia, ale w innej 30stego. przykładowo. tu zależy od szkoły.
cargorappl
cargorappl
  16 czerwca 2010

dokladnie... a najlepiej zwijaj do szkoly dla doroslych i miej lajt idz do pracy :D

KiwiLattina
KiwiLattina
  17 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: W tym roku mam mieć poprawkę z angielskiego w sierpniu. Myślę już co będzie jak jej nie zdam. Czy jest taka możliwość, że wystawili by mi 2 i oddali papiery a ja poszłabym do innego LO, np. wieczorowo? W ogole to kiedy mniej więcej w sierpniu są te poprawki? Wiem że pod koniec ale od kiedy się zaczynają?

Podobno jest, ale nie wiem czy w każdej szkole, musiałabyś się dopytać :)
Flo
Flo
  18 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: dokladnie... a najlepiej zwijaj do szkoly dla doroslych i miej lajt idz do pracy :D

i bądź później matołkiem bez matury, bo nie będziesz się uczyć
Pafel
Posty: 309 (po ~132 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 41
Pafel
  18 czerwca 2010

Teraz zapytaj, może dadzą Ci dwa jeśli zabierzesz papiery ze szkoły.

Flo
Flo: i bądź później matołkiem bez matury, bo nie będziesz się uczyć

Do zamiatania ulic też potrzebują ludzi :zonk:

{y*x=40
{x+y=10:woot:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.