PacynkowaPanna
PacynkowaPanna
  16 czerwca 2010 (pierwszy post)

Chcialam sie zapytac czy moze wiecie cos o zanizeniu punktow z egzaminu ??
Wszyscy mowia ze maja zostac zanizone ale takze maja byc bardzo surowo oceniane?

WhoCares00
WhoCares00
  16 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Chcialam sie zapytac czy moze wiecie cos o zanizeniu punktow z egzaminu ?? Wszyscy mowia ze maja zostac zanizone ale takze maja byc bardzo surowo oceniane?

nie nic o tym nie słyszałam
a dlaczego mieliby to zrobić? i surowiej oceniać?? zawsze sa tak samo oceniane z tego co mi wiadomo
PacynkowaPanna
PacynkowaPanna
  16 czerwca 2010

wlasnie nie. Jezyk polski maja inaczej oceniac. Maja podobno oceniac tak ze za kazdy blad ortograficzny albo czegos nie dopisanie maja po punktach leciec. a mata ma byc zanizona

XxYourBlueEyesxX
XxYourBlueEyesxX
  17 czerwca 2010

Nie chce mi się wierzyć,że zaniżą punktację.Czego tegoroczny egzamin ma być traktowany inaczej niż inne???Co roku jest coś głupiego a to,że na polskim nie umie się czytać dokładnie poleceń to już tylko i wyłącznie wina gimnazjalistów.Ale nie bójcie się jestem przekonana,że progi punktowe w szkołach obniżą.

Flo
Flo
  17 czerwca 2010

oceniać będą tak samo, jeżeli wyniki będą słabe to poobniżają progi w szkołach i tyle

KiwiLattina
KiwiLattina
  17 czerwca 2010

straszą was jak już :ninja:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.