NiebieskiBluConecT
NiebieskiBluConecT
  12 czerwca 2010 (pierwszy post)
Ostatni tydzień wystawienia ocen. Wszyscy do wystawienia zagrożeń mieli po dwie oceny, a teraz po terminie wystawień zagrożeń doleciała jedna ocena i w przyszłym tygodniu te doleci jedna z ostatniej kartkówki. Jak można się domyśleć - te dwie oceny nie będą pozytywne. ;/

I tu moje pytanie - jeśli nie miałem zagrożenia, a cieszyłem się oceną dostateczną na półrocze to czy nauczyciel może mnie - za przeproszeniem - udupić z danego przedmiotu?
julCiak69
julCiak69
  12 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: I tu moje pytanie - jeśli nie miałem zagrożenia, a cieszyłem się oceną dostateczną na półrocze to czy nauczyciel może mnie - za przeproszeniem - udupić z danego przedmiotu?

może. jeśli Twoje oceny z tego półrocza nie są pozytywne.
aczkolwiek, jeśli nauczyciel ma serce- może wystawić dopuszczający :tak: z racji oceny na pierwszy semestr. tak miała moja koleżanka z 1klasie LO, na pierwszy semestr dobry, a podczas drugiego semestru miała 4 albo 5 jedynek. nauczyciel (a gościu starej daty) stwierdził, że nie może wystawić niedostatecznej z racji dobrej oceny na I semestr. wystawił dwa na koniec.
IKnowYouLoveMeGirl
IKnowYouLoveMeGirl
  12 czerwca 2010
Nie było zagrożenia, nie byłeś poinformowany, zatem nie grozi Ci jedynka - nie ma problemu. :D

U mnie w szkole jeden koleś jechał na półroczu na samych 3, a teraz ciśnie na samych 5, natomiast nauczyciel powiedział mu, że i tak wystawi 4, bo pierwszy semestr był słabszy.
Gdybyś miał 2 na semestr, albo nawet miał tą 3 i wystawione w czas zagrożenie to byłby kłopot, ale tak??
Moim zdaniem - nie ma podstaw do kosy na koniec roku. ;D
KondziooLis
KondziooLis
  13 czerwca 2010

U mnie w szkole jest tak, że nauczyciele liczą średnią ze wszystkich ocen, z pierwszego i drugiego semestru :D

Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  13 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: I tu moje pytanie - jeśli nie miałem zagrożenia, a cieszyłem się oceną dostateczną na półrocze to czy nauczyciel może mnie - za przeproszeniem - udupić z danego przedmiotu?

Nauczyciele moga wszystko. Mimo iz zagrozenia wystawiane zsa miesiac przd i mowi sie ze powinni prz3iwdziec ile bedzie jescze sprawdzianoiw i zalozyc z gory ze 1 dostaniesz. Mimo to moga :udupic"
xXxXMaDziiiiaXxXx
xXxXMaDziiiiaXxXx
  16 czerwca 2010

Dziś zakonczyło sie wystawianie ocen ;D
Jest ok Xd tylko, że miałam mieć siedem 6 na świadectwie a wyszło 5
Ale jestem zadowolona

agasta
agasta
  17 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: I tu moje pytanie - jeśli nie miałem zagrożenia, a cieszyłem się oceną dostateczną na półrocze to czy nauczyciel może mnie - za przeproszeniem - udupić z danego przedmiotu?


Nie moze.
Jego wina bylo,ze nie wystawil Ci zagozenia w odpowiednim terminie :P
Flo
Flo
  17 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: I tu moje pytanie - jeśli nie miałem zagrożenia, a cieszyłem się oceną dostateczną na półrocze to czy nauczyciel może mnie - za przeproszeniem - udupić z danego przedmiotu?

u mnie w szkole może, jeżeli z tymi dodatkowymi ocenami wyjdzie ocena niedostateczna, pomimo tego, że nauczyciel nie wstawił wcześniej zagrożenia
agasta
agasta
  17 czerwca 2010
Flo
Flo: może


julCiak69
julCiak69: może

Fajne szkoly macie.
U mnie w ekonomiku,w mojej klasie nawet byla sytacja,ze nauczycielka nie wstawila zagrozenia, minal termin wystawienia ocen i nie mogla wstawic 1 osobie, mimo iz wychodzila 1, sama powiedziala,ze nie ma takiego prawa,skoro nie wystawila zagrozenia tudziez nie poinformowala o grozacej ocenie niedostatecznej w wyznaczonym czasie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.