Xagusiaaa92
Xagusiaaa92
  9 czerwca 2010 (pierwszy post)

Mam w sierpniu poprawkę z matematyki z całej drugiej klasy. Nie wiem czy się na nią wybrać bo za bardzo nie wiem jakie mam szanse żeby ją zdać, szczerze mówiąc nie jestem orłem z matmy ;/ Z tego przedmiotu zaliczam się do słabszych...

Wiecie jak wygląda taka poprawka?
Trudne są te egzaminy czy tylko takie na dopa zadania?
Większość osób zdaje czy raczej oblewa?
Jeżeli ktoś jest bardzo słaby z przedmiotu i nauczyciel o tym wie to ma jakieś szanse zdania?

bursztynek162
bursztynek162
  9 czerwca 2010

na poprawce jest przewaznie Twoj nauczyciel czyli twoj od matmy iny nauczyciel uczacy matmy i dyrektor daja zadanai na 2 na 3 na 4 i na 5 wiec jak napiszesz na 4 to na koniec roku masz 4 przewaznie przepuszczaja nauczyciele chca dac nauczke. ja w tamtym roku tak mialam z niemca za nie chodzenie najpierw mialam egzamin klasyfikacyjny nie zdalam potem poprawkowy i tez mi zabraklo pkt ale mnie przepuscili - nie umiem niemca nie lubie...:P takz idz wez e korki masz 2 miechy i idz sprobuj:)

Xagusiaaa92
Xagusiaaa92
  9 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: na poprawce jest przewaznie Twoj nauczyciel czyli twoj od matmy iny nauczyciel uczacy matmy i dyrektor daja zadanai na 2 na 3 na 4 i na 5 wiec jak napiszesz na 4 to na koniec roku masz 4 przewaznie przepuszczaja nauczyciele chca dac nauczke. ja w tamtym roku tak mialam z niemca za nie chodzenie najpierw mialam egzamin klasyfikacyjny nie zdalam potem poprawkowy i tez mi zabraklo pkt ale mnie przepuscili - nie umiem niemca nie lubie...:P takz idz wez e korki masz 2 miechy i idz sprobuj:)

brakło Ci punktów i Cię przepuścili? Bo u mnie jest tak że babka mnie nie lubi, na semestr mi zabrakło dwóch punktów do zdania i mnie uwaliła ;/ I mama mi mówi żebym tam nawet nie szła na ten egzamin bo i tak mnie nie przepuści ta kobieta, mówi że da mi specjalnie takie zadania żeby mnie uwalić
Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  9 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam w sierpniu poprawkę z matematyki z całej drugiej klasy. Nie wiem czy się na nią wybrać bo za bardzo nie wiem jakie mam szanse żeby ją zdać, szczerze mówiąc nie jestem orłem z matmy ;/ Z tego przedmiotu zaliczam się do słabszy

jak tak bedziesz podcvhodzic do tego to na pewno nie zdasz... Wystarczy pojsc pare razy na korki.. do korepetytora badz do jakiegos znajomego jak cie nie stac i na pewno zdasz ja nie wierze, ze jak sie chce to sie nie zda a jak nie pojdziesz to juz calkowicie poddanie sie to najgorsze co moze byc
Zawsze sa sazanse na zdanie:)
Nigdy nikt nie ejst przekreslony tylko msuisz pokazac ze ci zalezy:)

na pewno nie ebdzie kazala ci jakis najtrudniejszych rzeczy kazala pisac tylko ajkies najprostsze sprawdzi czy umiesz poddstawy

z calego roku to znaczy nie zaliczyles jescze semestru? to sie nazywa olewanie

Ale moja kumpela zaliczyla Caly rok z chemi w tydzien sie nauczyla wiec nie weirze ze nie da sie rady:)

Konto usunięte
Konto usunięte: Trudne są te egzaminy czy tylko takie na dopa zadania? Większość osób zdaje czy raczej oblewa? Jeżeli ktoś jest bardzo słaby z przedmiotu i nauczyciel o tym wie to ma jakieś szanse zdania?
bursztynek162
bursztynek162
  9 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: brakło Ci punktów i Cię przepuścili? Bo u mnie jest tak że babka mnie nie lubi, na semestr mi zabrakło dwóch punktów do zdania i mnie uwaliła ;/ I mama mi mówi żebym tam nawet nie szła na ten egzamin bo i tak mnie nie przepuści ta kobieta, mówi że da mi specjalnie takie zadania żeby mnie uwalić

to chyba zalezy mnie pewnie chciala tylko nastraszyc ale tez mialam w Lo takiego nauczyciela ktory mowil uczniom wprost "nie dopuszcze cie do matury" nie zartowal nie ktorych usadzil...
Xagusiaaa92
Xagusiaaa92
  9 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: chyba zalezy mnie pewnie chciala tylko nastraszyc ale tez mialam w Lo takiego nauczyciela ktory mowil uczniom wprost "nie dopuszcze cie do matury" nie zartowal nie ktorych usadzil...

a może być tak w 3 klasie że masz 2 na koniec bo wychodzi z ocen ale nauczyciel nie dopuści cię do matury?
Pafel
Posty: 309 (po ~132 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 41
Pafel
  9 czerwca 2010

Ja w 3 tygodnie przerobiłem większość materiału ze szkoły średniej, który był potrzebny na studiach i pierwszy tom Analizy matematycznej Krysickiego, a Ty masz tylko zakres obejmujący jedną klasę. Weź się do roboty, tylko zacznij od razu...

Konto usunięte
Konto usunięte: a może być tak w 3 klasie że masz 2 na koniec bo wychodzi z ocen ale nauczyciel nie dopuści cię do matury?

Może tak być.

{y*x=40
{x+y=10:woot:

Xagusiaaa92
Xagusiaaa92
  9 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Xagusiaaa92: a może być tak w 3 klasie że masz 2 na koniec bo wychodzi z ocen ale nauczyciel nie dopuści cię do matury? Może tak być.

A jak to wtedy się odbywa?
Musi uzasadnić jakoś czy tak ot, po prostu?
Jeżeli np. kilka czy kilkanaście osób ma w klasie 2 na koniec to ona może wszystkich nie dopuścić czy tylko wybrane osoby?
I można się od tego odwołać?

szczerze mówiąc ja myślałam że musi udupić żeby do matury nie dopuścić
Pafel
Posty: 309 (po ~132 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 41
Pafel
  9 czerwca 2010

Z tego co pamiętam, to kilku kumpli miało postawiony warunek, albo rezygnują z matury i mają 2, albo nie i wtedy mają 1, co wiąże się z niedopuszczeniem do matury i prawdopodobnie z powtarzaniem roku...

{y*x=40
{x+y=10:woot:

Xagusiaaa92
Xagusiaaa92
  9 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Z tego co pamiętam, to kilku kumpli miało postawiony warunek, albo rezygnują z matury i mają 2, albo nie i wtedy mają 1, co wiąże się z niedopuszczeniem do matury i prawdopodobnie z powtarzaniem roku...

A dlaczego nauczyciel(ka) postawił(a) im taki warunek?
Podała jakieś powody? Miała prawo tak zrobić?
Czy po prostu ci Twoi koledzy nie zasługiwali na 2 i chciała im dać na "odczep się" a w zamian za to nie dopuściła do matury?
Pafel
Posty: 309 (po ~132 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 41
Pafel
  9 czerwca 2010

Olewali sobie przedmiot przez cały rok... no i nie zasługiwali na 2 czy też dopuszczenie do matury... a poza tym nauczyciele przygotowujący do matury chyba są później z tego rozliczani

{y*x=40
{x+y=10:woot:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.