Karmi103Choroszcz
Karmi103Choroszcz
  8 czerwca 2010 (pierwszy post)

Czy mogę mieć jedynkę na koniec roku nie mając zagrożenia z danego przedmiotu i mając 3 na półrocze?

ShelbyGT500Michal
Posty: 14549 (po ~145 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 76
ShelbyGT500Michal
  8 czerwca 2010

Jakim cudem można mieć jedynkę na koniec roku bez wystawionego wcześniej zagrożenia ?
Po to się wystawia zagrożenie odpowiednio wcześniej, by uczeń sobie popoprawiał oceny.

Ja tu zrobię Meksyk.

OwocowoKolorowox3
OwocowoKolorowox3
  8 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy mogę mieć jedynkę na koniec roku nie mając zagrożenia z danego przedmiotu i mając 3 na półrocze?

Nie mogą Ci wystawić, jeżeli nie wystawili zagrożenia.
Jeżeli jednak tak zrobią, złamią regulamin, bo z tego co wiem we wszystkich szkołach jest tak samo. Wtedy możesz się kłócić i wnieść sprawę do kuratorium, albo cokolwiek. W zeszłym roku miałam taką akcję :zakochany: :lol:
MaQ7
MaQ7
  8 czerwca 2010

tez mialem 3 na semestr a zagrozenie wystwili 2 tygodnie przed koncem roku a na koniec mialem 4 , ah ta nasza oswiata ^^

JestemFejkiem
JestemFejkiem
  8 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy mogę mieć jedynkę na koniec roku nie mając zagrożenia z danego przedmiotu i mając 3 na półrocze?

teoretycznie jest taka mozliwosc ale nauczyciel musiałby być bardzo nieludzki.
shamaramorgan
shamaramorgan
  9 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: teoretycznie jest taka mozliwosc ale nauczyciel musiałby być bardzo nieludzki.

albo widzieć, że uczeń konkretnie olał sobie przedmiot i nie zalicza już żadnych sprawdzianów :)
U mnie w szkole to było normą na niektórych przedmiotach :)
Flo
Flo
  14 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie mogą Ci wystawić, jeżeli nie wystawili zagrożenia.

mogą.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.