ToxicLolipop
ToxicLolipop
  7 czerwca 2010 (pierwszy post)

nigdy nie pisalam komisa a chyba mi teraz grozi.
wiec mam troche pytań, jestem w 1 liceum grozi mi poprawka geografii.
czy jest mozliwosc ze zostane przepuszczona warunkowo do 2 kl , a w 2 kl zalicze to?
jak wyglada takie egzamin? czy jest trudno?
mam trudności w uczeniem sie mapy i głownie przez to.
czy pisal ktos egzamin z gegry w liceum?
byłabym wdzieczna zaw szelskie info

Lckowy
Posty: 1968 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
Lckowy
  7 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: czy jest mozliwosc ze zostane przepuszczona warunkowo do 2 kl , a w 2 kl zalicze to?

wątpie.

Konto usunięte
Konto usunięte: mam trudności w uczeniem sie mapy i głownie przez to.

:ninja: !

Konto usunięte
Konto usunięte: czy pisal ktos egzamin z gegry w liceum?

trudne no raczej nie jest ... ;d
BboySlimak
BboySlimak
  7 czerwca 2010

pisałem w zeszłe wakacje po II gimnazjum poprawke z chemii.
Ogólnie było łatwo. weźmiesz korepetycje, pouczysz sie 3 godzinki tygodniowo i ogarniesz.
Ja tak robiłem i zdałem ;]

1608Tomek
1608Tomek
  7 czerwca 2010

KOMISA zdaje dzieś 90% tych co przychodzą , więc uszy do góry ;)

Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  7 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: czy jest mozliwosc ze zostane przepuszczona warunkowo do 2 kl , a w 2 kl zalicze to? jak wyglada takie egzamin? czy jest trudno?

Chyba nie ma takiej opcji raczej podobne jest na studiach ze placisdz i zdajesz hehe:)

czy jest ciezko? Jesli Nic nie wiesz to tak jest ciezko:) opanowac caly material ale wkoncu ludzie jakos zdaja mysle ze jakbys teraz wziol/ wziela sie to jescze byc poprawila/porawil:) A nie sz gory nastawiac sie na komisa sa jescze 2 tyg:D
Mapa to najprostrze co moz byc tylko dzieki mapka mialam 4 z geografi na koniec lieum:) to proste wystarczy miec strategie i uczyc sie odpowiednio Od jednej strony itp:) Dasz rade Pzdr

Konto usunięte
Konto usunięte: mam trudności w uczeniem sie mapy i głownie przez to. czy pisal ktos egzamin z gegry w liceum?
shamaramorgan
shamaramorgan
  8 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: czy jest mozliwosc ze zostane przepuszczona warunkowo do 2 kl , a w 2 kl zalicze to?

nie

Konto usunięte
Konto usunięte: jak wyglada takie egzamin? czy jest trudno?

dają Ci materiał z całego roku do nauczenia.

Konto usunięte
Konto usunięte: KOMISA zdaje dzieś 90% tych co przychodzą , więc uszy do góry ;)

komisja jednak nie przepuszcza za ładne oczy, coś jednak trzeba umieć
julCiak69
julCiak69
  8 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: czy jest mozliwosc ze zostane przepuszczona warunkowo do 2 kl , a w 2 kl zalicze to?

nie ma możliwości. chyba, że warunkowo. z tymże musisz przenieść się do innej szkoły. postawią Ci ten dopuszczający, ale oddadzą papiery. :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: jak wyglada takie egzamin? czy jest trudno?

masz i ustny i pisemny. :tak: tego samego dnia. najpierw pisemny z tego, z tego co mi wiadomo. zależy, jaki masz zakres materiału. :>

Konto usunięte
Konto usunięte: mam trudności w uczeniem sie mapy i głownie przez to. czy pisal ktos egzamin z gegry w liceum?

mapy? tzn? że dostajesz mapę z konturami i musisz zaznaczyć rzeki, jeziora, półwyspy, wyspy etc? o to chodzi? :woot: bo jeżeli o to to znam całkiem niezły sposób.
nie miałam nigdy poprawki. :D na koniec 2klasy LO, bo mi się między innymi geografia kończyła miałam 5. :tak:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.