MalinowaLejdi
MalinowaLejdi
  3 czerwca 2010 (pierwszy post)

Czy jest coś takiego jak ROCZNE liceum ogólnokształcące dla dorosłych?
Potrzebne mi to, ponieważ w tym roku niestety mnie udu*piła nauczycielka z jednego przedmiotu, i to jak najbardziej trafne określenie, brakowało mi tylko kilkanaście setnych procenta do zaliczenia semestru, drugi semestr odpuściłam już z własnej woli. I mam mieć teraz w sierpniu poprawkę, na którą nie wiem czy pójdę, bo wszyscy mówią że to praktycznie pewne że znowu mi tego nie zaliczy, dlatego nie ma raczej sensu marnować czasu.
Tak wygląda moja sytuacja i dlatego właśnie zastanawiam się nad szkołą dla dorosłych.
I bardzo mi zależy, żeby to była roczna szkoła, dlatego że szkoda by mi było chodzić 4 lata do LO zamiast 3. Jakie warunki trzeba w ogóle spełnić, żeby do takiej szkoły mogli przyjąć?
W tym roku kończę 18 lat.

XxYourBlueEyesxX
XxYourBlueEyesxX
  3 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy jest coś takiego jak ROCZNE liceum ogólnokształcące dla dorosłych?

Hmmm nie mam pojęcia,ale u mnie w szkole jest takie coś,że jeśli się nie zdaje z jednego przedmiotu to automatycznie zostawiają się na drugi rok w tej samej klasie i za rok piszesz maturę.
MalinowaLejdi
MalinowaLejdi
  3 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Hmmm nie mam pojęcia,ale u mnie w szkole jest takie coś,że jeśli się nie zdaje z jednego przedmiotu to automatycznie zostawiają się na drugi rok w tej samej klasie i za rok piszesz maturę.

Myślałam, że w każdej szkole przysługuje prawo do poprawki.
No ale trudno, skoro u Ciebie tak jest...
Zresztą nie będę nad tym teraz się rozwodzić, najbardziej ciekawi mnie czy istnieje 1-roczne LO dla dorosłych
bursztynek162
bursztynek162
  3 czerwca 2010

pojdz na poprawke nie daj su*e satysfakcji. pozatym na egzaminie poprawkowym jest nauczyciel z ktorego masz 1 drugi nauczyciel ktory uczy tego samego przedmiotu i dyrektor wiec male szanse ze cie udupi. a jesli chodzi o Lo dla doroslych to moze Profesja tam jest zarowno szk policealna i LO dal doroslych zadzwon moze jest roczne bo pewna nie jestem:)

adzioch
adzioch
  3 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy jest coś takiego jak ROCZNE liceum ogólnokształcące dla dorosłych?

Wydaje mi sie, ze sa tylko dwuletnie :woot:
JednaWielkaOrgia
JednaWielkaOrgia
  4 czerwca 2010

Nie ma 1 rocznego. LO jest 2 letnie a technikum 3 .

Konto usunięte
Konto usunięte: na egzaminie poprawkowym jest nauczyciel z ktorego masz 1 drugi nauczyciel ktory uczy tego samego przedmiotu i dyrektor wiec male szanse ze cie udupi.

j.w
ja też miałem taki problem poszedłem i zdałem .
FilipooOoo
FilipooOoo
  5 czerwca 2010

Osobiście nie radzę zmieniać szkoły na szkołę dla dorosłych bo mało co idzie się tam nauczyć, jest jeszcze gorzej niż w normalnej. Mówię tak bo to przeżyłem teraz próbuje wrócić do dziennej :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.