shinu
shinu
  28 maja 2010 (pierwszy post)

Witam, zostalem zwerbowany do napisaniu listu do przyjaciela gdzie ponarzekam troche na sasiada:mrgreen: przyznam ze dawno tego nie robilem i moglo mi sie cos skiepscic:P czy to ze strony gramatycznej, literowki czy skladni, takze jesli ktos ma chwile to prosze o pare slow apropo listu i sugestie czy i co zmienic/dodac :) ma to byc najprostszy liscic na poziom gimnazjum:)

Hello
How are You? I`m all right, I live in a beautiful area of London. I have a really nice garden and apartment. I loved this place. Everything changed after new neighbor moved in. He is annoying 22 years old man. He is disturbing my peace. I cannot take relaxing sunbath on the balcony anymore, read a book or prepare for exams. He is listening to music at maximum volume. Madness is overtaking me, I can’t stand it anymore! Last time, its was a Wednesday, some friends came to him and they made a big party. Music was very loud till 5 in the morning. On the second day I found empty bottles, cans and cigarette butts on my balcony. If he does not improve his behavior, I’ll have to report him to House Administrator.
Could You help me with this situation? You had a similar problem, so I’m sure You know a working solution.
Best Regards

pozdrawiam:)

bursztynek162
bursztynek162
  29 maja 2010

3 zdanie zamiast after ja bym when dala:)
i jak ma 22 lata to nie moze byc stary to troche sprzeczne napisalas 22 years old man
poza tym uwazam ze oki:)

bursztynek162
bursztynek162
  29 maja 2010

aaa z tym old to z formulki wzielas sorka:P

91kasia
91kasia
  29 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Last time, its was a Wednesday

on Wednesday
PinaColada001
PinaColada001
  4 czerwca 2010

sporo błędów gramatycznych. minął tydzień od tego posta więc nie ma co poprawiać, ale prośba do osób które próbowały i wytknęły po dwa błędy: Jak się nie znacie to nie poprawiajcie, bo co mu z tego że dwa błędy poprawi jeśli reszta będzie źle? :nie:.

PinaColada001
PinaColada001
  4 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: i jak ma 22 lata to nie moze byc stary to troche sprzeczne napisalas 22 years old man poza tym uwazam ze oki:)

a to to jest poziom przedszkola i aż mi przykro się zrobiło :zonk:.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.