detoxtomorrow
detoxtomorrow
  27 maja 2010 (pierwszy post)

Zastanawiam się, zastanawiam i nie mogę wybrać. :ninja:.
Lingwistyka stosowana, pedagogika czy socjologia?
Co lepsze? Po czym można lepiej zarobić? ;>
Niestety żadne politechniki mnie specjalnie nie interesują. :and:
Pomóżcie w wyborze.

agniesiaO3
agniesiaO3
  27 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Pomóżcie w wyborze.

a co Ci serduszko podpowiada? do czego Cię bardziej ciągnie?
kuba92762
kuba92762
  27 maja 2010

Na pedagogice na pewno nie zarobisz.
Moze na lingwistyce najbardziej.

detoxtomorrow
detoxtomorrow
  27 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Na pedagogice na pewno nie zarobisz. Moze na lingwistyce najbardziej.

Co by nie było, to zawsze źle. Zauważyłam że ktokolwiek się na tym forum pyta o jakiś kierunek, to ciągle odpowiadacie że nie warto. To na co mogę iść ?! Przecież nie każdego interesuje fizyka czy matma żeby iść na polibudy...

Konto usunięte
Konto usunięte: a co Ci serduszko podpowiada? do czego Cię bardziej ciągnie?

Niby wszystko. Języki obce lubię, pedagogika też może być (myślałam o wczesnoszkolnej, żeby uczyć dzieci w klasie 1-3), socjologia też ciekawa... Chociaż mama się upiera na lingwistykę, podobno jakaś córka znajomej to skończyła, potem kurs nauczania i w szkole prywatnej zarabia koło 4 tys. Do tego daje korepetycje i też dużo z tego ma, pracuje też w jakimś biurze tłumaczeń. To nie wydaje mi się żeby te kierunki były złe.
kuba92762
kuba92762
  27 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Co by nie było, to zawsze źle. Zauważyłam że ktokolwiek się na tym forum pyta o jakiś kierunek, to ciągle odpowiadacie że nie warto. To na co mogę iść ?! Przecież nie każdego interesuje fizyka czy matma żeby iść na polibudy...

Mnie tez to nie interesuje, ale jednak na to ide.
Prawda niestety jest taka, ze teraz najwieksza kase bedziesz miala z technicznych kierunkow i nie podbijaj do mnie jakbym mial zamiar ci zle doradzac:tak:
agniesiaO3
agniesiaO3
  27 maja 2010

:) idź tam, gdzie Ciebie najbardziej ciągnie ;) może z tą lingwistyką to nie jest zły pomysł :)

Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  27 maja 2010

Ja bym wybrala socjologie:)

spioch
spioch
  28 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Lingwistyka stosowana

Jak zarabiać to na tym ale lekko nie będzie
Bezkrytycznie
Bezkrytycznie
  30 maja 2010

prawo ! najlepsze :zakochany:

SanchezGarcia
SanchezGarcia
  1 czerwca 2010

Nie ma to jak Twoja przyszłość w naszych rękach.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.