IDC
IDC
  27 maja 2010 (pierwszy post)

Roczniki 90-91 jak po maturach? Wybieracie się na studia? Może studium?
Może wiecie gdzie powinnam pójść dalej ażeby zostać organizatorem ślubów? Wiem, wiem... Powinnam z tym iść do doradcy zawodowego. Na szczęście mam was. ;*

adzioch
adzioch
  27 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Roczniki 90-91 jak po maturach? Wybieracie się na studia? Może studium?

Ja sie bede wybierac na studium ;P
agniesiaO3
agniesiaO3
  27 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Roczniki 90-91 jak po maturach? Wybieracie się na studia? Może studium?

po ustnych rewelacyjnie, po pisemnych też nieźle, ale liczyłam na więcej:) wybieram się na studia uniwersyteckie

Konto usunięte
Konto usunięte: Może wiecie gdzie powinnam pójść dalej ażeby zostać organizatorem ślubów? Wiem, wiem... Powinnam z tym iść do doradcy zawodowego. Na szczęście mam was. ;*

jedni mowią że trzeba ukończyć jakiś kurs, drudzy stawiają na ekonomię lub cos z tym związanego
shamaramorgan
shamaramorgan
  27 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Roczniki 90-91 jak po maturach?

Nie narzekam, co prawda mogło być lepiej, ale jestem dumna z mojego maksa z ustnego polskiego :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Wybieracie się na studia? Może studium?

Wybieram się na studia. Chciałabym dostać się na uniwerek wrocławski na historię, ale nie wiem czy z moim wynikiem mnie przyjmą.
Jak nie, to Legnica, ale na pewno będą to studia dzienne.
IDC
IDC
  27 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie narzekam, co prawda mogło być lepiej, ale jestem dumna z mojego maksa z ustnego polskiego :D

gratulejszyn :D
IDC
IDC
  27 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jedni mowią że trzeba ukończyć jakiś kurs, drudzy stawiają na ekonomię lub cos z tym związanego

kurcze, w necie nie mogę nic znaleźć :and:
agniesiaO3
agniesiaO3
  27 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: kurcze, w necie nie mogę nic znaleźć

http://mambiznes.pl/artykuly/czytaj/id/803/jak_zarobic_na_weselach tu coś ciekawego jest ;)
poszukaj na innych forach, może coś znajdziesz ;)
IDC
IDC
  30 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: http://mambiznes.pl/artykuly/czytaj/id/803/jak_zarobic_na_weselach

ciekawy, dzięki ;*
Bezkrytycznie
Bezkrytycznie
  30 maja 2010

ja już nie mogę się doczekać kiedy zacznę studiować prawo :zakochany:
ale przede mną najpierw LO.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.