Dzoanka18
Dzoanka18
  25 maja 2010 (pierwszy post)

Hej .. Pisal ktos z Was moze analize z interpretacja wiersza Roty lub Konopnickiej ?:P
Jesli nie to ok .. nie piszcie mi ze jest na necie albo ze mam sama pisac xd heh gdybym mogla tego posta by ne bylo :D

julCiak69
julCiak69
  25 maja 2010
Dzoanka18
Dzoanka18: Hej .. Pisal ktos z Was moze analize z interpretacja wiersza Roty lub Konopnickiej ?:P Jesli nie to ok .. nie piszcie mi ze jest na necie albo ze mam sama pisac xd heh gdybym mogla tego posta by ne bylo :D

brawo za znajomość. to wybacz, ale kto jest autorem "Roty", jeżeli nie Konopnica?
Dzoanka18
Dzoanka18
  25 maja 2010

hehe kurde nie wiem xd pokrecilo mi sie ;P nie chodzilam do szkoly xD
tylko na koniec wszystko zaliczam na 3 xD hehe nie jestem ambitna
Wazne ze Ci madrejsi wiedza Ocb hahha

agniesiaO3
agniesiaO3
  25 maja 2010
Dzoanka18
Dzoanka18: Hej .. Pisal ktos z Was moze analize z interpretacja wiersza Roty lub Konopnickiej ?:P Jesli nie to ok .. nie piszcie mi ze jest na necie albo ze mam sama pisac xd heh gdybym mogla tego posta by ne bylo :D

dobra jesteś :D niestety nie pisałam i nie mogę Ci pomóc, ale radzę poczytać o tym na necie, tak od podstaw najlepiej zacząć, wtedy wyjdzie :)
IKnowYouLoveMeGirl
IKnowYouLoveMeGirl
  25 maja 2010
Dzoanka18
Dzoanka18: wiersza Roty lub Konopnickiej ?:P


:lol2: ^^
Paulinessa
Paulinessa
  25 maja 2010
Dzoanka18
Dzoanka18: Roty


A to że niby Twoim zdaniem nazwisko?
xxKamilusia18xx
xxKamilusia18xx
  26 maja 2010

Mnie uczyli "Roty" na pamięć i do tej pory znam.
Wystarczy zapoznać się z tekstem i poczytać o tle historycznym. Wszystkie dalsze kroki będą proste.

WychowanaPrzezRaap
WychowanaPrzezRaap
  26 maja 2010

Wiesz co mam nadzieję,że nie zdasz i to Cię czegoś nauczy, skoro "pokręciło" Ci się i je

Dzoanka18
Dzoanka18: tylko na koniec wszystko zaliczam na 3 xD

Jaka szkoda,że Cię nie uczę, za taki debilizm miałabyś 1 jak się patrzy :and: .

Dzoanka18
Dzoanka18: hehe nie jestem ambitna

heheh widać :zonk: .

Wiesz "rota" jest wybitnym utworem i jakoś nie widzę w żadnym z wersów niczego trudnego do interpretacji,a uwierz mi pisze praktycznie co tydzień eseje interpretacyjne :and: .

Napisz sama,mogę Ci sprawdzić.
adzioch
adzioch
  26 maja 2010
Dzoanka18
Dzoanka18: hehe kurde nie wiem xd pokrecilo mi sie ;P nie chodzilam do szkoly xD

To lepiej zacznij albo w ogóle juz sobie odpusc .. :/
julCiak69
julCiak69
  26 maja 2010
Dzoanka18
Dzoanka18: hehe kurde nie wiem xd pokrecilo mi sie ;P nie chodzilam do szkoly xD tylko na koniec wszystko zaliczam na 3 xD hehe nie jestem ambitna Wazne ze Ci madrejsi wiedza Ocb hahha

super podejście. faktycznie masz się czym chwalić. pełno jest interpretacji "Roty" w internecie.
za taką postawę to by moja nauczycielka jedynkę wlepiła z miejsca na koniec roku, bez możliwości poprawki w sierpniu, bo i tak by Cię na niej udupiła. :]
shamaramorgan
shamaramorgan
  27 maja 2010
Dzoanka18
Dzoanka18: Hej .. Pisal ktos z Was moze analize z interpretacja wiersza Roty lub Konopnickiej ?:P Jesli nie to ok .. nie piszcie mi ze jest na necie albo ze mam sama pisac xd heh gdybym mogla tego posta by ne bylo :D

powodzenia na maturze.
thomas893
thomas893
  27 maja 2010

ale słiit focie są :pavarotti:

[color=white]uczyć się kuła !

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.