basias26
Posty: 337 (po ~133 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
basias26
  21 maja 2010 (pierwszy post)

cześć mam takie pytanko czy ktoś z was uczył się j.angielskiego z płyt?



nie mam angielskiego w szkolę,ale chciałabym za rok zdawać maturę z tego języka.czy jest to możliwe żebym mogła się tego nauczyć SAMA.
z jakiś podręczników bądż kursów na płytach.

confidentially
confidentially
  21 maja 2010
basias26
basias26: czy jest to możliwe żebym mogła się tego nauczyć SAMA. z jakiś podręczników bądż kursów na płytach.

Dla chcącego - nic trudnego :))
Znam osoby, które zaczynały tylko z chęcią, tak jak Ty teraz. Dziś mówią biegle po angielsku :tak:, więc myślę, że się da.
julCiak69
julCiak69
  21 maja 2010
basias26
basias26: nie mam angielskiego w szkolę,ale chciałabym za rok zdawać maturę z tego języka.czy jest to możliwe żebym mogła się tego nauczyć SAMA. z jakiś podręczników bądż kursów na płytach.

kursy są dobre, ale takie intensywne w szkołach językowych. :tak:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  21 maja 2010
basias26
basias26: cześć mam takie pytanko czy ktoś z was uczył się j.angielskiego z płyt?

Kiedyś słuchałem, nawet pomaga.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

innocent0kiss
innocent0kiss
  22 maja 2010
basias26
basias26: nie mam angielskiego w szkolę,ale chciałabym za rok zdawać maturę z tego języka.czy jest to możliwe żebym mogła się tego nauczyć SAMA.

Myślę, że jeśli masz jakiekolwiek pojęcie o angielskim to będziesz mogła się nauczyć sama.
Ale w rok to łatwe nie będzie.
W emipku są fajne kursy, poszukaj ! ; )
kuba92762
kuba92762
  22 maja 2010
basias26
basias26: nie mam angielskiego w szkolę,ale chciałabym za rok zdawać maturę z tego języka.czy jest to możliwe żebym mogła się tego nauczyć SAMA.

Umiesz chociaz liczyc?
Bo jezeli np. nie jestes nawet na poziomie jeszcze kolorow to moze byc bardzo ciezko, bo jednak te podstawy wcale nie sa takie banalne jak sie wydaje.
Zasob slow jakis trzeba tam miec, ale dla chcacego, mniej trudnego.:mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.