IKnowYouLoveMeGirl
IKnowYouLoveMeGirl
  19 maja 2010 (pierwszy post)
Pytanie bardziej z ciekawości, aniżeli ze strachu. xD

Jeżeli w mojej szkole wystawienie zagrożeń było do 18 maja to czy nauczyciel może jeszcze dowalić zagrożenie po tym terminie?

Mam dobre oceny i nie mam żadnego zagrożenia, ale pytam, bo mam wymagającego nauczyciela i kartkówkę, na którą nie chce mi się uczyć. xD :D
julCiak69
julCiak69
  19 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeżeli w mojej szkole wystawienie zagrożeń było do 18 maja to czy nauczyciel może jeszcze dowalić zagrożenie po tym terminie?

nie może, jeżeli zapis w statusie szkoły wygląda w ten sposób, jak piszesz. masz prawo interweniować u dyrektora, jeśli nie poskutkuje, to do wyższych organów. :tak:
shamaramorgan
shamaramorgan
  19 maja 2010

może jeśli zauważy, że uczeń nie przykłada się do nauki.

MaQ7
MaQ7
  20 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeżeli w mojej szkole wystawienie zagrożeń było do 18 maja to czy nauczyciel może jeszcze dowalić zagrożenie po tym terminie? Mam dobre oceny i nie mam żadnego zagrożenia, ale pytam, bo mam wymagającego nauczyciela i kartkówkę, na którą nie chce mi się uczyć. xD :D

ja tam w swoim LO sie przekonalem ze wszystko moze, najpierw z wychodzacej spokojnie 3 mialem zagrozenie, a dwa tygodnie pozniej podczas ostatecznego wystawiania ocen z zagrozenia mialem 4 x]
agniesiaO3
agniesiaO3
  20 maja 2010

yes, he can :P

innocent0kiss
innocent0kiss
  20 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeżeli w mojej szkole wystawienie zagrożeń było do 18 maja to czy nauczyciel może jeszcze dowalić zagrożenie po tym terminie?

U mnie nie można. wystawienie zagrożeń było do wczoraj. Jeśli nie wystawiło się zagrożenie to nie można nawet dac 1 na koniec.
Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  20 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: eżeli w mojej szkole wystawienie zagrożeń było do 18 maja to czy nauczyciel może jeszcze dowalić zagrożenie po tym terminie? Mam dobre oceny i nie mam żadnego zagrożenia, ale pytam, bo mam wymagającego nauczyciela i kartkówkę, na którą nie chce mi się uczyć. xD :D

Powiem Ci tak... Ze Z reguły Nie powinien Bo Musi założyc z góry ze jak cos sie zawali to bedzie sie zagrozonym ale z 2 strony ejsli dostanie ktos 3 jedynki pod rzad to ma prawo uwalic jak swinia jest:) ale Ogolnie to u mnie z gory zakladali czy ktos cos jescze moze sobie zrobic Zeby byc zagrozonym:)
Aivalar
Aivalar
  21 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeżeli w mojej szkole wystawienie zagrożeń było do 18 maja to czy nauczyciel może jeszcze dowalić zagrożenie po tym terminie?


:woot: Nie byłam w szkole półtora roku ,ale z tego co pamiętam w mojej szkole nie można było wystawiać zagrożeń po terminie.
Zresztą - jedna kartkówka nie może zaważyć na tym ,że nagle jest się zagrożonym.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.