RyyB
RyyB
  19 maja 2010 (pierwszy post)

ile trzeba czekac na wyniki matury ustnej ???
dowiadujemy sie od razu czy po paru godzinach ?

shamaramorgan
shamaramorgan
  19 maja 2010
julCiak69
julCiak69: ja też mam jutro i o całe 50minut wcześniej od Ciebie.

Trzymam kciuki :D
Przemagluj tego Witkacego ostro :pavarotti:
julCiak69
julCiak69
  19 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Trzymam kciuki :D Przemagluj tego Witkacego ostro

nie dzięki, aby nie zapeszyć. :ssh:
magluje go i magluje. ale dalej nie łapie tej ironii z początku tego dramatu "Wariat i zakonnica".
zastanawiam się również, czy motyw ojca i syna w "Szewcach" można podciągnąć do relacji między Witkacym, a jego ojcem :>
shamaramorgan
shamaramorgan
  19 maja 2010
julCiak69
julCiak69: magluje go i magluje. ale dalej nie łapie tej ironii z początku tego dramatu "Wariat i zakonnica". zastanawiam się również, czy motyw ojca i syna w "Szewcach" można podciągnąć do relacji między Witkacym, a jego ojcem :>

a w tym to Ci już nie pomogę :)
Zawsze jednak możesz dodać "myślę, że..." albo "moim zdaniem..." :)
julCiak69
julCiak69
  19 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a w tym to Ci już nie pomogę :) Zawsze jednak możesz dodać "myślę, że..." albo "moim zdaniem..." :)

no wiem, wiem :>
a "wydaje mi się, że..." :>
ULTIMATEshadow
ULTIMATEshadow
  20 maja 2010

zazwyczaj co ok. 10 osób podają wyniki każdej grupy:)

julCiak69
julCiak69
  20 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: zazwyczaj co ok. 10 osób podają wyniki każdej grupy:)

u mnie po ośmiu. :ninja:
xTanCerEczKax
xTanCerEczKax
  20 maja 2010

jea ja na szczęście KOOOONIEC! ::piwo:: ::gora:: zycze powodzenia dla tych dla których ten koszmar się jeszcze nie skonczył A!!!!!!!!!!:woot::woot::woot::and:

angelaaxxx
angelaaxxx
  20 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ile trzeba czekac na wyniki matury ustnej ??? dowiadujemy sie od razu czy po paru godzinach ?

ja byłam ostatnia więc jak wyszłam to po 3 minutach znałam wynik;p
xxElSiete
xxElSiete
  20 maja 2010

Miał ktoś może na ustnym polaku podobny temat ? : " Wizja końca świata i jego zagład w literaturze, malarstwie i filmie. Omów problem analizując właściwe przykłady "
jeśli miał ktoś podobny temat, to jakie pytania mieliście ? wiem, że nie bd miał tych samych, ale podobne jak najbardziej mogą się trafić..

TakeTheSunAway
Posty: 3033 (po ~157 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
TakeTheSunAway
  20 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ile trzeba czekac na wyniki matury ustnej ??? dowiadujemy sie od razu czy po paru godzinach ?

U mnie wyniki są dopiero po wszystkich, czyli zazwyczaj koło 15.

Konto usunięte
Konto usunięte: podobny temat ? : " Wizja końca świata i jego zagład w literaturze, malarstwie i filmie. Omów problem analizując właściwe przykłady "

Miałam: funkcjonowanie motywu końca świata w literaturze i sztuce na przełomie epok.
Pytania:
Porównanie dwóch obrazów, podobieństwa i różnice (Albrecht Durer i El Greco, miałam ich w prezentacji), wyjaśnić co to ekspresjonizm i jakimi środkami stylistycznymi się posługuje, zinterpretować tytuł "Piosenka o końcu świata" i miałam pytanie odnośnie wiersza czy można uznać, że ma budowę piosenki.
Ale to, jakie dostaniesz pytania jest zależne od Twojej prezentacji, więc nie do końca sugeruj się tymi moimi. ;->
juleczkusia
juleczkusia
  21 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jea ja na szczęście KOOOONIEC!

ja mam podobnie. :ninja: wczoraj skończyłam maturę :D
zdałam. :tak:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.